Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Alkomaty barowe

 

     Nasz sklep alkomaty-slask specjalizuje się w swojej ofercie w alkomatach we wszystkich sferach życia społecznego, w tym dbamy o klientów biznesowych i ich klientów w sferach rozrywkowych. Proponowane przez nas alkomaty barowe mają swoją budowę nieprzestraszającą w swej konstrukcji, a wręcz zachęcającą do ich użycia, przez bardzo estetyczne i wizualne ich wykonanie. Restauracje, bary, dyskoteki, puby, kasyna i wszystkie tego typu działalności gastronomiczne, coraz bardziej chętniej korzystają z tego typu urządzeń pomiarowych z prostej przyczyny: Komfort klienta.

     Jaka jest korzyść, gdy klient „przeholuje” i wsiądzie za kierownicę pod „wpływem”, to z miejsca jest stratą dla właściciela, gdyż dotychczasowy klient długo nie wróci i nie przyniesie zysków biznesowi. Dlatego każdy przedsiębiorczy właściciel lokalu gastronomiczno-rozrywkowego, który mądrze myśli o rozwoju swojego biznesu, powinien zaopatrzyć swoje miejsce użyteczności publicznej, w tego typu urządzenie, lub urządzenia, również dla własnej pośredniej korzyści. Klient to klient i zawsze powinien czuć się bezpiecznie w miejscu, gdzie odreagowuje troski życia codziennego i zawsze mieć możliwość, nie sprowadzania pod wpływem alkoholu, dodatkowych kłopotów do swojego życia. Dzięki oferowanym Państwu alkomatom tego typu, jesteśmy w stanie zabezpieczyć wszelkie kłopoty waszych klientów, którzy nie tylko chcą odreagować, ale dobrze się „zabawić” i bezpiecznie wrócić do swoich domów. Zapraszamy do przeglądnięcia oferty naszego sklepu w proponowanym przez nas tym asortymencie alkomatów zwanych „barowymi”.

   

Barowe

     Skupmy się na technologii urządzeń, co zapewne Państwa szanowni klienci, również istotnie interesuje z prostego powodu: wiarygodność pomiaru i komfort klienta. Oferowane przez nasz sklep internetowy Alkomaty-Slask, alkomaty barowe wyposażone są w ekrany LED, które w bardzo czytelny sposób wyświetlają wyniki pomiarów, oraz inne ważne informacje. Są to urządzenia, w których zastosowano czujniki elektrochemiczne nowej generacji. Proponowane przez nas alkomaty mają czujniki obojętne na inne wdychane substancje psychoaktywne, co daje tym urządzeniom extra wiarygodność pomiaru. Dodatkową zaletą alkomatów barowych jest ich stacjonarność. Można, zatem je instalować w każdym pomieszczeniu zamkniętym w dowolnym miejscu. Również ważną rzeczą jest stosowanie do tych urządzeń ustników jednorazowych, co jest idealnym zabezpieczeniem każdego mierzącego u siebie poziom alkoholu w wydychanym powietrzu przed wirusami i bakteriami.

     Alkomaty barowe przeznaczone są do użytkowania w miejscach publicznych takich jak bary, puby, dyskoteki, restauracje, stacje paliw itp. W wersji uruchamianej na monety stanowią dodatkowe źródło dochodu, natomiast alkomaty uruchamiane za pomocą przycisku mogą być wykorzystywane jako wstępna kontrola trzeźwości osób w zakładach pracy, szkołach, ośrodkach opieki itp.

     Wykonanie alkomatów barowych wewnątrz i z zewnątrz jest bardzo solidne z powodu ich przeznaczenia i dużej częstotliwości ich użytkowania. Opinie klientów, którzy nabyli w naszym sklepie tego typu urządzenia są bardzo pozytywne, gdyż zadowoleni są z ich właśnie trwałości, niezawodności pomiarów i dobrej ceny, jak za tej klasy sprzęt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl