Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Alkomaty dowodowe

 

     Alkomaty dowodowe używane są przez firmy i instytucje jako dowód przed sądem. Jednak aby alkomat spełniał warunki dowodowe musi zostać poddany wzorcowaniu.

     Wzorcowanie wykonywane jest na życzenie klienta i podlega dodatkowej opłacie ustalanej indywidualnie na podstawie wybranego przez klienta modelu urządzenia.

 

     Ten typ alkomatów, jest super specjalistycznym sprzętem, dedykowanym osobom zawodowo zajmującym się wszelkiego rodzaju działaniami kontrolnymi, we wszystkich gałęziach przemysłu i bezpieczeństwa. Alkomaty dowodowe nie tylko mierzą zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu przez osobę kontrolowaną, ale również są urządzeniami prawnie rejestrującymi wynik badania, wraz z wpisanymi danymi osobowymi osoby poddanej badaniu na przykład: czas, data, imię i nazwisko, miejsce, okoliczności, numer dokumentu tożsamości itp. Uzyskany i zarejestrowany wynik, wraz z danymi, jest prawnym dowodem w ewentualnych sprawach karno-sądowych. Zapraszamy do przeglądnięcia naszej oferty, a na pewno znajdziecie Państwo urządzenie odpowiadające Państwa wymaganiom

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl