Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Alkomaty marki AlcoDigital

 

     Alkomaty marki AlcoDigital ze względu na wysoką precyzję pomiaru i niezawodność cieszą się dużym zainteresowaniem. Wyposażone są w wytrzymały elektrochemiczny sensor. W ofercie można znaleźć analizatory wydechu w niskiej cenie doskonałe do użytku prywatnego, a także droższe modele, które przeznaczone są dla policji, szpitali, innych służb mundurowych, instytucji i przedsiębiorstw.

 

Kalibracja alkomatów AlcoDigital

     Wszystkie alkomaty, nie wyłączając urządzeń klasy premium, wymagają regularnej kalibracji. Wynika to z faktu, że sensory w jakie wyposażone są analizatory wydechu wraz z upływem czasu i określoną liczbą wykonanych testów trzeźwości tracą precyzję pomiaru. Odpowiednio częsta kalibracja (adiustacja) alkomatu pomoże w uniknięciu tego problemu. Częstotliwość wymaganej kalibracji uzależniona jest od wbudowanego w alkomat sensora. Analizatory wydechu z sensorem półprzewodnikowym należy kalibrować częściej od tych z sensorem elektrochemicznym. Alkomaty marki AlcoDigital wyposażone są w sensor elektrochemiczny, dlatego ich adiustację powinno się przeprowadzać raz na 12 miesięcy lub po wykonaniu 1000 pomiarów.

Wybierz nasze laboratorium i ciesz się sprawnym alkomatem!

     Polskie Centrum Wzorcowania może pochwalić się wieloma skutecznie przeprowadzonymi kalibracjami. Jeśli zdecydujesz się oddać Swój alkomat, trafi on w ręce doświadczonych pracowników, którzy zadbają o jego kalibrację. Otrzymasz w stu procentach sprawne urządzenie, a wraz z nim poświadczający proces adiustacji certyfikat.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl