Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Alkomaty ALCOFIND

 

     Alkomaty ALCOFIND charakteryzują się wysoką skutecznością pomiaru. Wyposażone są w elektrochemiczny sensor, który odpowiada za badanie trzeźwości. Wraz z kolejnymi przeprowadzanymi pomiarami zmienia się jego czułość, przez co wyniki stają się coraz mniej dokładne. W celu przywrócenia precyzji pomiaru, niezbędna jest kalibracja alkomatu.

Kalibracja Alkomatu, co to takiego?

     Jest to proces sprawdzania i regulacji czujnika w alkomacie w celu zapewnienia dokładnego odczytu. Kalibracji nie da się wykonać w warunkach domowych. Do jej przeprowadzenia wymagany jest specjalistyczny sprzęt, który znajduje się w naszym laboratorium. Alkomaty ALCOFIND ze względu na posiadany elektrochemiczny sensor należy kalibrować po pięciuset lub więcej przeprowadzonych badaniach, ale nie rzadziej niż raz w roku.

 

Dlaczego my?

     Polskie Centrum Wzorcowania wystawia certyfikat potwierdzający kalibracje alkomatu. Kupując analizator wydechu w naszej firmie masz gwarancję, że otrzymasz niezawodne urządzenie wraz z certyfikatem. Posiadamy laboratorium, w którym przeprowadzimy kalibrację każdego alkomatu w korzystnej cenie.

Pamiętaj o regularnej kalibracji urządzenia!

    Jeśli Twój alkomat wymaga kalibracji, dostarcz go nam, a nasi wykwalifikowani pracownicy zadbają o to, by precyzja pomiaru była tak dokładna, jak tuż po jego zakupie. Gwarantujemy, że otrzymasz w stu procentach sprawny alkomat, a także certyfikat, w którym znajdą się wszystkie ważne informacje na temat przeprowadzonej kalibracji.

Zadbaj o Swoje bezpieczeństwo i zapoznaj się z naszą ofertą kalibracji!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl