Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Alkomaty marki Alcoforce

 

     Alkomaty marki Alcoforce cieszą się dużą popularnością. Każde wyprodukowane urządzenie to wysoka jakość i niezrównana precyzja pomiaru. W ofercie naszego sklepu można znaleźć tańsze modele do użytku prywatnego, a także urządzenia klasy premium, które dedykowane są dla policji, przedsiębiorców, instytucji oraz innych służb mundurowych. Wśród oferowanych analizatorów wydechu występują alkomaty wyposażone zarówno w sensor elektrochemiczny, jak i półprzewodnikowy.

Kalibracja alkomatów Alcoforce

     Kalibracja jest niezbędna do prawidłowego działania alkomatu. Sensor, który jest najważniejszym elementem urządzeń służących do pomiaru alkoholu w wydychanym powietrzu, wraz z upływem czasu i dużą ilością przeprowadzonych testów trzeźwości traci precyzję. Dlatego by mieć pewność, że pomiary są prawidłowe, należy regularnie oddawać alkomat do autoryzowanego serwisu, gdzie zostanie przeprowadzony proces adiustacji. Analizatory wydechu z sensorem półprzewodnikowym powinny być kalibrowane co 6 miesięcy lub po przeprowadzeniu od 100 do 300 pomiarów. Urządzenia wyposażone w sensor elektrochemiczny wymagają adiustacji raz na rok lub po wykonaniu od 500 do 1000 testów trzeźwości.

Dlaczego my?

     Posiadamy własne laboratorium, w którym wykonujemy niezbędne testy i naprawy. Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza profesjonalnie zajmie się Twoim alkomatem. Wystarczy, że dostarczysz nam urządzenie, a my zajmiemy się jego kalibracją. Wystawimy również certyfikat, w którym znajdą się najważniejsze informację na temat przeprowadzonej adiustacji.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl