Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Alkomaty marki AlcoQuant to urządzenia, które wykorzystywane są przez policję, szpitale, kliniki odwykowe, inne służby mundurowe oraz pracodawców do kontroli pracowników. Zostały wyposażone w elektrochemiczny sensor, który reaguje tylko i wyłącznie na alkohol. Podczas pomiarów pomija takie substancje jak dwutlenek węgla, eukaliptol, aceton itp. Analizatory wydechu AlcoQuant charakteryzują się prostotą użytkowania, a także błyskawiczną gotowością do pracy. Urządzenia są energooszczędne, dzięki czemu na jednym komplecie baterii można przeprowadzić do 2000 pomiarów.

Kalibracja alkomatów AlcoQuant

Wszystkie alkomaty marki AlcoQuant wyposażone są w elektrochemiczny sensor, który choć jest bardziej wytrzymały od sensora półprzewodnikowego, z czasem ulega uszkodzeniu, co prowadzi do utraty precyzji pomiarów. W takim przypadku niezbędna jest kalibracja alkomatu. Należy przeprowadzać ją przynajmniej raz w roku, po wykonaniu od 1000 do 2000 pomiarów, w zależności od posiadanego modelu.

Dlaczego my?

Posiadamy własne, niezależne laboratorium, w którym nasi wykwalifikowani pracownicy zajmą się Waszymi alkomatami. Wystarczy, że dostarczycie do nas Swoje urządzenie, a my przeprowadzimy proces kalibracji i w razie potrzeby dokonamy innych niezbędnych napraw, dzięki czemu Wasze analizatory wydechu będą jak nowe. Otrzymają Państwo również certyfikat, który poświadcza adiustację alkomatu. Pamiętajcie, że kalibrację alkomatu powinno się przeprowadzać w autoryzowanych serwisach, a do takich należy Polskie Centrum Wzorcowania. Dlatego zapraszamy już teraz do zapoznania się z naszą ofertą.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl