Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Alkomaty marki AlcoQuant

 

     Alkomaty marki AlcoQuant to urządzenia, które wykorzystywane są przez policję, szpitale, kliniki odwykowe, inne służby mundurowe oraz pracodawców do kontroli pracowników. Zostały wyposażone w elektrochemiczny sensor, który reaguje tylko i wyłącznie na alkohol. Podczas pomiarów pomija takie substancje jak dwutlenek węgla, eukaliptol, aceton itp. Analizatory wydechu AlcoQuant charakteryzują się prostotą użytkowania, a także błyskawiczną gotowością do pracy. Urządzenia są energooszczędne, dzięki czemu na jednym komplecie baterii można przeprowadzić do 2000 pomiarów.

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Kalibracja alkomatów AlcoQuant

     Wszystkie alkomaty marki AlcoQuant wyposażone są w elektrochemiczny sensor, który choć jest bardziej wytrzymały od sensora półprzewodnikowego, z czasem ulega uszkodzeniu, co prowadzi do utraty precyzji pomiarów. W takim przypadku niezbędna jest kalibracja alkomatu. Należy przeprowadzać ją przynajmniej raz w roku, po wykonaniu od 1000 do 2000 pomiarów, w zależności od posiadanego modelu.

Dlaczego my?

     Posiadamy własne, niezależne laboratorium, w którym nasi wykwalifikowani pracownicy zajmą się Waszymi alkomatami. Wystarczy, że dostarczycie do nas Swoje urządzenie, a my przeprowadzimy proces kalibracji i w razie potrzeby dokonamy innych niezbędnych napraw, dzięki czemu Wasze analizatory wydechu będą jak nowe. Otrzymają Państwo również certyfikat, który poświadcza adiustację alkomatu. Pamiętajcie, że kalibrację alkomatu powinno się przeprowadzać w autoryzowanych serwisach, a do takich należy Polskie Centrum Wzorcowania. Dlatego zapraszamy już teraz do zapoznania się z naszą ofertą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl