Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Alkomaty marki AlcoSense

 

     Alkomaty marki AlcoSense to urządzenia, które wyróżniają się łatwością obsługi, a także szybkością i dokładnością pomiaru. W naszej ofercie znajdują się modele wyposażone zarówno w sensor elektrochemiczny, jak i półprzewodnikowy. Posiadamy alkomaty przeznaczone dla użytkowników prywatnych, którzy chcą zadbać o Swoje bezpieczeństwo, nie nadwyrężając przy tym zanadto budżetu domowego. Oferujemy również analizatory wydechu klasy premium, które dedykowane są dla policji, przedsiębiorców oraz innych służb mundurowych.

 

Kalibracja alkomatów Alcosense

Kalibracja alkomatów AlcoSense

     Kalibracja alkomatu to proces polegający na sprawdzeniu i regulacji czujnika w alkomacie w celu zapewnienia dokładnego odczytu. Kalibrację (adiustację) alkomatu należy przeprowadzać regularnie, gdyż urządzenie wraz z ilością wykonanych pomiarów oraz czasem użytkowania traci precyzję i zaczyna podawać niedokładne wyniki. Urządzenia posiadające sensor półprzewodnikowy należy kalibrować co 6 miesięcy, w zależności od posiadanego modelu po przeprowadzeniu od 100 do 300 pomiarów, natomiast te z sensorem elektrochemicznym po upływie roku lub po przekroczeniu 500 pomiarów.

Skalibruj urządzenie w Polskim Centrum Wzorcowania i otrzymaj certyfikat

     Decydując się na naszą ofertę, masz gwarancję, że Twój alkomat trafi do wyspecjalizowanych pracowników, którzy zadbają o dokładną kalibrację urządzenia. Otrzymasz również certyfikat poświadczający jego adiustację. Wystarczy, że skorzystasz z dogodnej formy wysyłki i dostarczysz nam Swój alkomat, a my zajmiemy się resztą.

Zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl