Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Alkomaty marki alcovisor

 

     Alkomaty marki alcovisor w zależności od modelu są przeznaczone dla klientów indywidualnych i profesjonalnych. Producent dba o szerokość oferty produktowej, dzięki czemu każdy może znaleźć alkomat odpowiadający jego potrzebom. Cechą wspólną, jaka łączy alkomaty przeznaczone do użytku indywidualnego z tymi profesjonalnymi jest niezwykła precyzja pomiaru. Urządzenia charakteryzują się też solidnością i wytrzymałością.

 

Kalibracja alkomatów AlcoVisor

Kalibracja alkomatów alcovisor gwarancją bezpieczeństwa

     Najważniejszym elementem każdego alkomatu jest sensor, który odpowiada za pomiar alkoholu w wydychanym powietrzu. Wraz z upływem czasu i częstym użytkowaniem sensor zużywa się, a w konsekwencji zaczyna podawać nieprecyzyjne wyniki. Właśnie dlatego należy okresowo przeprowadzać kalibrację alkomatu. Częstotliwość, z jaką należy to robić, zależy od sensora w jaki jest zaopatrzony analizator wydechu marki alcovisor. Urządzenia z sensorem półprzewodnikowym powinno się poddawać procesowi adiustacji po przeprowadzeniu od 100 do 300 kontroli trzeźwości (nie rzadziej niż 6 miesięcy). Sensory elektrochemiczne są bardziej wytrzymałe, dlatego posiadające je urządzenia kalibruje się raz do roku, po przeprowadzeniu 500 pomiarów.

Skorzystaj z oferty Polskiego Centrum Wzorcowania i otrzymaj certyfikat

     Zachęcamy do oddania alkomatu do naszego laboratorium. Nasi wyspecjalizowani pracownicy przeprowadzą kompleksowo proces kalibracji, który zostanie potwierdzony stosownym certyfikatem. A to wszystko w rozsądnej cenie. Jeśli zauważyłeś, że Twój alkomat działa nieprawidłowo, zapoznaj się z naszą ofertą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl