Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Marka Alkohit

 

      Marka Alkohit stawia na produkcję alkomatów dowodowych, dlatego wszystkie wyprodukowane przez nią urządzenia charakteryzują się bardzo wysoką skutecznością pomiaru, a także prostą obsługą. Każdy alkomat został wyposażony w elektrochemiczny sensor, który podczas pomiaru pomija substancje zakłócające precyzję pomiaru jak np. aceton. W ofercie posiadamy Analizatory wydechu przeznaczone dla policji, przedsiębiorstw oraz innych służb mundurowych. Prócz urządzeń klasy premium znajdą Państwo również modele, które ze względu na relatywnie niską cenę idealnie nadają się do użytku prywatnego.

 

Kalibracja alkomatów Alkohit

      Alkomaty Alkohit, ze względu na posiadany elektrochemiczny sensor nie wymagają częstej kalibracji. Nie oznacza to, że wolno zaniechać tego procesu. Elektrochemiczny sensor, choć jest bardzo wytrzymały, wraz z kolejnymi przeprowadzanymi badaniami oraz długim użytkowaniem może ulec uszkodzeniu. Regularna adiustacja utrzyma sensor w dobrym stanie, a co za tym idzie, pomiary będą tak samo precyzyjne jak na samym początku użytkowania alkomatu. Wystarczy, że raz na 12 miesięcy lub po przeprowadzeniu 1000 testów trzeźwości oddasz urządzenie do autoryzowanego serwisu.

Dlaczego nasze laboratorium?

     Polskie Centrum Wzorcowania ma własne laboratorium. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy mają ogromne doświadczenie w branży i przeprowadzili już wiele napraw uszkodzonych alkomatów. Wystarczy przesłać do nas analizator wydechu, a my skalibrujemy urządzenie, a także wystawimy certyfikat, w którym będą zawarte wszystkie ważne informację na temat przeprowadzonej adiustacji.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl