Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Alkomaty marki Bacscan

 

     Alkomaty marki Bacscan to urządzenia dla wymagających klientów. W ofercie można znaleźć analizatory wydechu dowodowe, które wykorzystywane są przez policję, zakłady pracy oraz inne służby mundurowe. Oferujemy również wysokiej klasy urządzenia dla odpowiedzialnych kierowców, którzy chcą mieć pewność, że wsiadają za kierownicę w odpowiednim stanie.

 

Kalibracja alkomatów Bacscan

Kalibracja alkomatów Bacscan

      Kalibracja jest niezbędna do prawidłowego działania analizatorów wydechu. Wszystkie alkomaty są wyposażone w sensor, który wraz z długim użytkowaniem i rosnącą liczbą przeprowadzonych pomiarów może ulec uszkodzeniu. Nieskalibrowane urządzenie zacznie podawać niedokładne wyniki, co przykładowo może wprowadzić w błąd kierowcę o faktycznym stanie jego trzeźwości. Regularna adiustacja alkomatu pomoże uchronić przed tego typu problemami. Częstotliwość kalibracji jest uzależniona od modelu urządzenia oraz sensora w jaki jest wyposażone. Alkomaty z sensorem półprzewodnikowym należy kalibrować częściej od analizatorów wydechu z sensorem elektrochemicznym. Wszystkie urządzenia marki Bacscan są wyposażone w sensor elektrochemiczny, zatem ich adiustację powinno się przeprowadzać raz na 12 miesięcy lub po przeprowadzeniu 1000 pomiarów.

Dlaczego warto nam zaufać?

     Polskie Centrum Wzorcowania ma ogromne doświadczenie w branży. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia są skalibrowane i przygotowane do wykonania pierwszego pomiaru trzeźwości. Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza przeprowadziła wiele napraw analizatorów wydechu. Wystarczy, że dostarczysz nam Swoje urządzenie, a my zadbamy o jego kondycje. Otrzymasz w stu procentach sprawny alkomat wraz z certyfikatem, w którym znajdą się niezbędne informacje na temat przeprowadzonej kalibracji.

Zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl