Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Alkomaty Certen

 

     Alkomaty Certen cieszą się sporym zainteresowaniem ze strony klientów. Choć urządzenia te trafiły do sprzedaży stosunkowo niedawno, swoją pozycję ugruntowały dzięki  niezawodności i precyzji pomiaru. W ofercie znajdują się zarówno tańsze modele, które przeznaczone są dla użytkowników prywatnych, jak i te droższe klasy premium, z których najczęściej korzystają różnego rodzaju przedsiębiorstwa, policja, a także inne służby mundurowe.

 

Kalibracja alkomatów Certen

Kalibracja alkomatów Certen

      Adiustacja alkomatu jest niezbędna, by urządzenie działało tak samo sprawnie, jak zaraz po jego zakupie. Sensor, który jest głównym elementem analizatora wydechu ulega stopniowemu zużyciu, przez co po jakimś czasie alkomat może podawać nieprecyzyjne wyniki pomiarów. Proces kalibracji przywraca sprawność alkomatu, dzięki czemu urządzenie ponownie przedstawia dokładne pomiary. Częstotliwość kalibracji jest uzależniona od sensora, w jaki wyposażony jest analizator wydechu. Te z sensorem półprzewodnikowym powinny podlegać procesowi adiustacji co 6 miesięcy lub po przeprowadzeniu od 100 do 300 pomiarów. Alkomaty wyposażone w sensor elektrochemiczny należy kalibrować co 12 miesięcy, chyba że liczba pomiarów przekroczy 500.

Dlaczego my?

     Jeśli zdecydujesz się dostarczyć Swój alkomat do Polskiego Centrum Wzorcowania masz gwarancję, że otrzymasz alkomat, który będzie działał tak samo dokładnie, jak po przeprowadzeniu pierwszego pomiaru. Dodatkowo otrzymasz certyfikat potwierdzający jego kalibrację.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i przesłania nam Swojego urządzenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl