Opcje przeglądania
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Alkomaty Drager zostały wyprodukowane przez znaną niemiecką markę Dräger, która znana jest z produkcji analizatorów wydechu klasy premium. Urządzenia są wyposażone w wytrzymały, niezawodny i bardzo szybki elektrochemiczny sensor, który zapewnia precyzyjne pomiary.

Kalibracja alkomatu Drager, co musimy wiedzieć?

Choć elektrochemiczny sensor, który montowany jest w alkomatach drager jest niezwykle skuteczny, z czasem traci precyzję pomiaru. Dlatego niezbędna jest regularna kalibracja alkomatu. Należy przeprowadzać ją raz do roku lub po 1000 wykonanych testach trzeźwości. Pamiętaj, że nieskalibrowany alkomat może dostarczać błędne informacje, co w konsekwencji może sprowadzić na Ciebie wiele problemów.

Skorzystaj z naszego autoryzowanego serwisu

Kalibrację alkomatów należy przeprowadzać jedynie w autoryzowanych serwisach. Polskie Centrum Wzorcowania posiada profesjonalne laboratorium, w którym nasi wyspecjalizowani pracownicy zadbają o Twój alkomat. Używamy najlepszych urządzeń amerykańskiej marki GUTH LABORATORIES INC. Wzorce, które wykorzystujemy przy kalibracji są zatwierdzone przez Główny Urząd Miar. Decydując się na kalibrację alkomatu w naszym laboratorium masz pewność, że ponownie będziesz mógł się cieszyć precyzyjnymi pomiarami. Twój analizator wydechu będzie się sprawował tak samo doskonale, jak na początku jego użytkowania. Otrzymasz też stosowny certyfikat, w którym zawarte zostaną niezbędne informacje dotyczące kalibracji Twojego urządzenia.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kalibracja alkomatów Drager

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl