Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Alkomaty overmax

 

     Kalibracja alkomatu to niezbędny proces, który zapewnia prawidłowe działanie urządzenia. Każdy analizator wydechu jest wyposażony w sensor, który wraz ze zwiększającą się ilością przeprowadzonych badań może podawać coraz mniej dokładne wyniki pomiaru alkoholu w wydychanym powietrzu. Regularna kalibracja wyeliminuje ten problem, a co za tym idzie użytkowanie alkomatu będzie bezpieczne i pozwoli uniknąć zagrożeń, jakie niesie za sobą korzystanie z nieskalibrowanego urządzenia.

Kalibracja alkomatów Overmax

Jak często należy kalibrować alkomaty overmax?

     Oferta alkomatów marki Overmax jest zróżnicowana, dlatego częstotliwość kalibracji jest uzależniona od sensora, w jaki wyposażone jest urządzenie. Alkomaty półprzewodnikowe w zależności od posiadanego modelu kalibruje się od 100 do 300 pomiarów. Należy pamiętać, aby odstęp między kalibracjami nie przekraczał pół roku. Jeśli chodzi o alkomaty elektrochemiczne, to ich kalibracja nie musi być wykonywana tak często. Powinno się ją przeprowadzić raz na 12 miesięcy, po wykonaniu 500 lub więcej pomiarów.

Skalibruj Swój alkomat w naszym laboratorium!

     Polskie Centrum Wzorcowania dba o wszystkich klientów, dlatego gwarantujemy, że każde zakupione alkomaty podległy procesowi kalibracji. Posiadamy profesjonalne laboratorium, gdzie nasza wyspecjalizowana kadra pracownicza przeprowadzi proces kalibracji każdego urządzenia. Dlatego jeśli masz podejrzenie, że Twój alkomat powinien zostać skalibrowany, zapoznaj się z naszą ofertą i skorzystaj z możliwości kalibracji analizatora wydechu w rozsądnej cenie. Zapewniamy, że po naprawie alkomat będzie jak nowy. Otrzymasz również certyfikat potwierdzający kalibrację urządzenia.

Zaufaj Polskiemu Centrum Wzorcowania, a Twój alkomat będzie Ci wdzięczny

     Polskie Centrum Wzorcowania dba o każdego klienta, dlatego gwarantujemy, że wszystkie alkomaty znajdujące się w naszej ofercie są skalibrowane. Posiadamy własne laboratorium, gdzie nasi pracownicy, dla których alkomaty to czysta pasja, fachowo przeprowadzą proces kalibracji każdego urządzenia. Dlatego jeśli Twój alkomat powinien zostać skalibrowany, zapoznaj się z naszą ofertą i skorzystaj z możliwości adiustacji analizatora wydechu w rozsądnej cenie. Zapewniamy, że po naprawie alkomat będzie tak precyzyjny, jak podczas przeprowadzania pierwszego pomiaru. Otrzymasz również certyfikat potwierdzający kalibrację urządzenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl