Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Marka Promiler

 

     Marka Promiler powstała w 2014 roku. Oferowane przez nią alkomaty wykorzystywane są m. in. Przez Żandarmerię Wojskową, policję, a także przez inne służby. W ofercie znajdują się też alkomaty do użytku prywatnego. Promiler jest wyłącznym dystrybutorem alkomatów wyprodukowanych przez koreańską firmę Sentech.

 

Pamiętaj o regularnej kalibracji alkomatu Promiler

     Pod względem kalibracji alkomaty promiler nie różnią się od analizatorów wydechu innych firm. Należy przeprowadzać ją regularnie, w przeciwnym wypadku sensor, w który wyposażone jest urządzenie, może ulec uszkodzeniu. Przeprowadzanie pomiarów takim alkomatem jest mało wiarygodne, dlatego jeśli masz podejrzenie, że analizator wydechu działa niestabilnie, powinieneś niezwłocznie oddać je do autoryzowanego serwisu. Alkomaty posiadające sensor elektrochemiczny powinny być kalibrowane przynajmniej raz w roku lub po przeprowadzeniu 500 pomiarów, natomiast te wyposażone w sensor półprzewodnikowy nie rzadziej niż co pół roku (w zależności od posiadanego modelu od 100 do 300 testów).

Polskie Centrum Wzorcowania poleca swoje laboratorium

     Posiadamy specjalistyczne laboratorium, w którym nasi pracownicy przeprowadzają niezbędne testy, w tym kalibrację alkomatów. Jeśli zdecydujesz się nam zaufać, otrzymasz alkomat, który będzie przedstawiał pomiary tak samo precyzyjnie, jak tuż po jego zakupie. Wydamy również odpowiedni certyfikat, który potwierdzi, że urządzenie podległo procesowi kalibracji.

Zachęcamy do skorzystania z oferty Polskiego Centrum Wzorcowania!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl