Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Bloki grzewcze

 

     Uniwersalne bloki grzewcze posiadają szereg zastosowań, wszędzie tam, gdzie konieczne jest sprawowanie pełnej kontroli nad temperaturą próbek. Są przeznaczone do codziennego użytku laboratoryjnego. Wykonane z najwyższej jakości elementów sprawiają, że mogą wykonywać zautomatyzowaną pracę nawet przez wiele lat. Wszystkie oferowane przez Nas produkty pochodzą od sprawdzonych producentów, a Polskie Centrum Wzorcowania potwierdza ich jakość.

Główne funkcje bloków grzewczych

  • Pełna kontrola temperatury
  • Wydajne
  • Innowacyjna i trwała konstrukcja
  • Sprawdzony producent

     Blok grzewczy jest najczęściej wykorzystywany w procesach wrzenia oraz topnienia. Pozwala na osiągnięcie konsystencji próbki zgodnie z wymaganiami laboranta. Jest przeznaczony do użytku w szpitalach, aptekach, centrach diagnostycznych.

     Urządzenie wyposażono w specjalny alarm, który informuje użytkownika o zakończeniu pracy nad próbkami. Dzięki temu nie ma konieczności czekania przy bloku, a w czasie badania laborant może zająć się innym zadaniem, maksymalnie wykorzystując swój czas pracy. Ponadto użytkownik może ustawić odliczanie wsteczne, a po upływie ustawionego czasu urządzenie przejdzie w stan spoczynku.

     Każdy model został podwójnie zweryfikowany przez nasze laboratorium znajdujące się we Wrocławskim Parku Technologicznym. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji poprzez czat lub infolinię. Oferujemy także pełne wsparcie po zakupowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl