Opcje przeglądania
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Czujniki dymu

Czujniki dymu są urządzeniami, które pozwalają na szybkie wykrycie dymu spowodowanego pożarem. Dzięki szybkiemu wykryciu źródła dymu istnieje zdecydowanie większe prawdopodobieństwo ugaszenia pożaru w zarodku, a co za tym idzie uniknięcie wielu poważnych konsekwencji dla zdrowia i życia oraz zniszczenia mienia.

Czujniki dymu powinny być instalowane w gospodarstwach domowych, w łazienkach, w pomieszczeniach, w których znajdują się piece, w przemyśle produkcyjnym, w gastronomii, w hotelarstwie.

Główne funkcje czujników dymu:

  • Pozwalają na szybkie wykrycie przyczyny dymu
  • Bezpieczny dla użytkowników
  • Pochodzi od sprawdzonego producenta
  • Szybki czas reakcji

Czujki dymu

Czujniki dymu dostępne w sklepie Polskiego Centrum Wzorcowania pozwalają na szybkie wykrycie dymu w pomieszczeniach, w których się znajdują. Wszystkie modele czujników zostały poddane podwójnej weryfikacji w celu sprawdzenia wszystkich funkcji mających wykrywać potencjalne zagrożenie. W sklepie dostępne są modele bez kablowe, zasilane na baterie co gwarantuje większą mobilność tych urządzeń. Urządzenia są certyfikowane i spełniają wszelkie wymogi prawne jakie obecnie obowiązują w Polsce. Zostały zaprojektowane po to by zadbać o Państwa bezpieczeństwo nie tylko w okresie grzewczym ale tak samo skutecznie przez cały rok.

W Naszej ofercie posiadamy także urządzenia wielofunkcyjne łączące w sobie kilka najważniejszych funkcji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl