Opcje przeglądania
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Czujniki czadu

Wszystkie czujniki czadu oferowane w Naszym sklepie zostały wyposażone w bardzo czuły sensor elektrochemiczny przeznaczony do wykrywania stężenia tlenku węgla. Urządzenie zostało wyposażone w czytelny wyświetlacz prezentujący wynik przeprowadzonej próby. Front czujnika czadu został dodatkowo wyposażony w łatwy i intuicyjny panel, który pozwala na szybkie zaprogramowanie urządzenia oraz głośnik informujący o wykryciu zagrożenia.

Główne funkcje czujników czadu:

  • Bezpieczny
  • Niezwykle czuły
  • Wyposażony w alarm dźwiękowy
  • Ciągła ochrona nawet w przypadku odcięcia prądu

Czujniki czadu

Czujniki czadu poosiadają specjalne zabezpieczenia chroniące przed odcięciem energii. W urządzeniach istnieje także możliwość przeprowadzenia testu, dzięki czemu użytkownik otrzymuje informacje o aktualnym stanie powietrzą w danym pomieszczeniu.

Czujniki mogą także wyświetlić informację o ewentualnym uruchomieniu alarmu w ciągu ostatnich 14 dni. Funkcja ta jest niezwykle przydatna podczas wyjazdów na zimowiska lub wakacje.

Urządzenie ma niewielkie rozmiary, jest dyskretne dlatego może pełnić swoją funkcję bez konieczności ciągłego monitorowania stanu powietrza przez użytkownika. W przypadku wykrycia przekroczenia dopuszczalnych substancji, detektor poinformuje o tym fakcie sygnałem dźwiękowym. Sygnał ten jest na tyle silny, że może być słyszalny z innego pomieszczenia.

Czujniki czadu przeznaczone są do zastosowania w łazienkach, czy w pomieszczeniach wyposażonych w piece grzewcze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl