Opcje przeglądania
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Czujniki gazu

Czujniki gazu zostały zaprojektowane by monitorować pomieszczenia w celu wykrycia obecności gazów palnych. W momencie, w którym czujnik zlokalizuje przekroczenie zakodowanych norm użytkownik zostanie poinformowany o tym fakcie przy pomocy sygnalizacji dźwiękowej. Urządzenie jest dyskretne i nie wymaga nieustannej kontroli, a dźwięk jest słyszalny nawet z innego pomieszczenia.

Doskonale sprawdza się w pomieszczeniach gospodarczych, w kuchniach i łazienkach, w pomieszczeniach socjalnych, w przemyśle i na halach produkcyjnych.

Główne funkcje czujnika gazu:

  • Wyposażony w niezwykle czuły sensor
  • Bezpieczny
  • Wykrywa nawet minimalne przekroczenie stężenia
  • Możliwość zainstalowania na ścianie

Czujniki gazu

Czujniki gazu są uniwersalnym rozwiązaniem gwarantującym bezpieczeństwo w przestrzeni, w której funkcjonujemy na co dzień. W sklepie Polskiego Centrum Wzorcowania znajda Państwo tylko sprawdzone modele pochodzące od profesjonalnych producentów na rynku czujników. Każdy model został podwójnie zweryfikowany i zachowuje wszelkie normy obowiązujące w Polsce.

Intuicyjny przedni panel oraz wbudowany głośnik sprawiają, że urządzenie jest gotowe do pracy w zaledwie kilka chwil i nie wymaga posiadania specjalistycznej wiedzy technicznej. Może być zatem obsługiwany nawet przez osoby nie posiadające doświadczenia w pracy z czujnikami.

Detektory gazu posiadają duży zasięg pomiarowy, dzięki czemu potrafią wykryć przekroczenie dopuszczalnych norm nawet w innym pomieszczeniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl