Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Czujniki wielofunkcyjne

Czujniki wielofunkcyjne są doskonałym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy poszukują urządzenia, które wykrywają dwa rodzaje różnych gazów, takich jak na przykład: dym, czad lub gaz ziemy. Czujniki te mogą być zamontowane wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko zanieczyszczenia przestrzeni dwoma gazami. Czujnik 2w1 gwarantuje bezpieczeństwo przez cały rok, jednak w okresie grzewczym jest to przyrząd, który szczególnie się sprawdza i chroni użytkowników przed ewentualnymi uszkodzeniami instalacji lub nieszczelnościami.

Główne funkcje czujników wielofunkcyjnych:

  • Wykrywają aż dwa rodzaje gazów
  • bezpieczne w użytkowaniu
  • Sprawdzony producent
  • Wykrywa nawet niewielkie stężenie szkodliwych substancji

Czujniki wielofunkcyjne

Wszystkie modele czujników wielofunkcyjnych posiadają bardzo czułe sensory, które są w stanie wykryć nawet niewielkie przekroczenie norm. Ich duży zasięg pozwala na weryfikację zagrożeń nawet w pomieszczeniach nieznacznie oddalonych od czujnika.

Decydując się na zastosowanie czujnika wielofunkcyjnego oszczędzą Państwo czas i pieniądze, zyskując dodatkowo możliwość wykrywania dwóch gazów podczas wykonywania tej samej pracy przez urządzenie.

Urządzenie jest dyskretne i może być zainstalowane w łazienkach, w kuchni, w gastronomii, na lotniskach, w hotelarstwie i przemyśle przetwórczym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl