Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Czujniki zalania

Do zalania w domach mieszkalnych i przedsiębiorstwach dochodzi stosunkowo często. Wśród przyczyn tych sytuacji można zlokalizować nieuwagę użytkowników, niesprzyjające warunki pogodowe lub wady w instalacjach. W konsekwencji powstałe wskutek zalania szkody są nie tylko uciążliwe dla ofiar zdarzenia, generują ogromne straty, a co za tym idzie duże wydatki na rzecz ich likwidacji.

Istnieje jednak możliwość uniknięcia zalania, poprzez zainstalowanie odpowiedniego czujnika.

W jaki sposób działają czujniki chroniące przed zalaniem?

Czujniki wody należą do grupy niewielkich urządzeń z wielkimi możliwościami. Urządzenia znajdujące się w sklepie Polskiego Centrum Wzorcowania zostały zaprojektowane w taki sposób, by jak najszybciej poinformować użytkownika o wycieku. Montaż wykrywacza powinien być zlokalizowany jak najniżej podłogi. Wtedy też, gdy urządzenie wejdzie w kontakt z wodą poinformuje sygnałem dźwiękowym lub świetlnym o wykryciu poziomu wody na niewłaściwym poziomie, dzięki czemu użytkownik ma możliwość szybkiego zareagowania i odcięcia zaworów wodnych.

Czujniki zalania

Wszystkie oferowane przez Nas czujniki zostały podwójnie zweryfikowane i sprawdzone w zakresie wykrywania zagrożenia. Ich ergonomiczna obudowa pozwala na łatwe i szybkie zainstalowanie w dowolnie wybranym miejscu. Czujniki są niewielkie i dyskretne. Oferujemy Państwu zarówno modele zasilane przewodowo jak i bezprzewodowo. Większość z nich została wyposażona w sygnalizację alarmującą. Posiadamy także modele, dzięki którym w razie wystąpienia zagrożenia otrzymają Państwo wiadomość SMS lub mail.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl