Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

      Detektory gazów

 

          Detektory gazów należą obecnie do grupy wysoko zaawansowanych urządzeń pomiarowych, wykrywających nieszczelność instalacji lub wycieki substancji gazowych. W Naszym sklepie oferujemy szereg rozwiązań zarówno dla klientów biznesowych jak i użytkowników prywatnych. Producenci z jakimi współpracujemy wykorzystują swoje wieloletnie doświadczenie, nie tylko w sprzedaży urządzeń, ale i przeprowadzaniu szeregu badań i doświadczeń weryfikujących ich skuteczność.

         Aby dokonać wyboru najlepszego urządzenia dopasowanego do Twoich potrzeb nie jest konieczne posiadanie pełnej wiedzy specjalistycznej. Przydatne natomiast może okazać się dokładne przeanalizowanie miejsca zatrudnienia oraz scharakteryzowanie ewentualnych zagrożeń. 

            Funkcjonalność

            Jako firma specjalizująca się dystrybucji urządzeń pomiarowych kładziemy duży nacisk na oferowanie najwyższej jakości profesjonalnych urządzeń oraz eksperckie doradztwo. W Naszym sklepie znajdziecie gotowe do pracy i łatwe w obsłudze detektory gazowe. Nasze urządzenia poinformują Cię o wykryciu niebezpiecznych substancji, takich jak: gazy łatwopalne, toksyczne, czy wybuchowe. Ich zasilanie opiera się na wymiennych bateriach, dzięki czemu mogą być długotrwale użytkowane bez konieczności podłączenia do stałego zasilania.

            Inwestycja w profesjonalny detektor gazu jest gwarancją zachowania bezpiecznego i zdrowego środowiska pracy.

            Urządzenia wykonano z wytrzymałych materiałów odpornych na ewentualne uszkodzenia i wstrząsy, co sprawia, że są one gotowe do pracy praktycznie w każdych warunkach. Mocne i wydajne sensory pozwalają na wykonywanie niezawodnych pomiarów nawet przy dużej częstotliwości użytkowania.

            Jedno urządzenie – wiele zastosowań

            Detektory gazów oferowane przez Polskie Centrum Wzorcowania sprawdzą się w każdym miejscu, gdzie zachodzi ryzyko występowania niebezpiecznych gazów, ulatniania się substancji lub konieczności wykonywania okresowych badań szczelności. Sprostają wymaganiom przedsiębiorców funkcjonujących w branży komunalnej lub przemysłowej. Są doskonałym rozwiązaniem dla użytkowników poszukujących precyzyjnego miernika niewielkich rozmiarów do kontroli stanu powietrza w okresie grzewczym.

Detekcja gazów - detektory

 Skorzystaj z doradztwa Naszych ekspertów

 

            Skorzystaj z infolinii lub czatu z doradcą by wybrać produkt, który najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby. Naszym klientom oferujemy jedynie produkty sprawdzonych producentów z ugruntowaną pozycją na rynku. Samodzielne prowadzimy obszerne testy weryfikujące działanie urządzeń, dzięki czemu dysponujemy specjalistyczną wiedzą o każdym detektorze.

            Doradzamy wybór urządzenia z przeznaczeniem do konkretnych przestrzeni prowadzonej działalności gospodarczej. Jesteśmy przygotowani do podjęcia współpracy z małymi, średnimi i dużymi przedsiębiorstwami.

            Ponadto odsyłamy Państwa do innych kategorii jak: detektory jednogazowe, dwugazowe, wielogazowe i akcesoria, gdzie dokładnie objaśniamy czym różnią się poszczególne modele oraz jak wybrać najlepsze urządzenie w odniesieniu do Państwa potrzeb.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl