Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Detektory dwugazowe

 

Detektory dwugazowe są przeznaczone do pracy związanej z jednoczesnym wykrywaniem tlenku węgla oraz gazu ziemnego. Doskonale sprawdzają się w niewielkich pomieszczeniach, przeznaczonych najczęściej do użytku prywatnego jak łazienki lub kuchnie. Wykorzystywane są do wykrywania ewentualnych zagrożeń w mieszkaniach lub pomieszczeniach socjalnych w przedsiębiorstwach.

W okresie grzewczym detektory dwugazowe są niezbędnym urządzeniem pomiarowym, jakie powinno znaleźć się w każdym garażu lub pomieszczeniu ogrzewanym przenośnymi piecykami gazowymi.

Detektor dwugazowy to gwarancja bezpieczeństwa w okresie zimowym w Twoim domu. Urządzenie poinformuje Cię sygnalizacją dźwiękową o ewentualnym przekroczeniu dopuszczalnego stężenia, dzięki czemu nie musisz trzymać urządzenia w dłoni by wiedzieć, że normy zostały przekroczone.

Detektor dwugazowy zasilany jest na baterie, dlatego może zostać umieszczony w miejscach, które nie posiadają dostępu do zasilania z okablowaniem.

Zadbaj o bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich umiesz czając miernik w łazience lub kuchni.

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Skorzystaj z doradztwa Naszych ekspertów

 

            Skorzystaj z infolinii lub czatu z doradcą by wybrać produkt, który najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby. Naszym klientom oferujemy jedynie produkty sprawdzonych producentów z ugruntowaną pozycją na rynku. Samodzielne prowadzimy obszerne testy weryfikujące działanie urządzeń, dzięki czemu dysponujemy specjalistyczną wiedzą o każdym detektorze.

            Doradzamy wybór urządzenia z przeznaczeniem do konkretnych przestrzeni prowadzonej działalności gospodarczej. Jesteśmy przygotowani do podjęcia współpracy z małymi, średnimi i dużymi przedsiębiorstwami.

            Ponadto odsyłamy Państwa do innych kategorii jak: detektory jednogazowe, dwugazowe, wielogazowe i akcesoria, gdzie dokładnie objaśniamy czym różnią się poszczególne modele oraz jak wybrać najlepsze urządzenie w odniesieniu do Państwa potrzeb.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl