Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Ekspertyzy detektorów gazowych

 

     Wzorcowanie oraz kalibracja urządzeń pomiarowych to dwie podstawowe procedury, które powinny obejmować każdy detektor w celu kontrolowania prawidłowości pobieranych miar. Ekspertyzy weryfikujące reakcję detektorów na poziom stężenia oparów i gazów w powietrzu są kolejnym obowiązkowym działaniem leżącym zarówno po stronie producenta jak i użytkownika.

     Należy pamiętać, że każdorazowa ekspozycja urządzeń mierniczych na działanie szkodliwych substancji gazowych wpływa na funkcjonowanie sensora. W zależności od zastosowanej w urządzeniu technologii (sensor katalityczny, elektrochemiczny, półprzewodnikowy czy InfraRed) konieczne jest przeprowadzanie ekspertyz i kalibracji. Działania te gwarantują niezawodne funkcjonowanie mierników i pewność, że użytkownik otrzyma powiadomienie o przekroczeniu dopuszczalnego stężenia gazów w pomieszczeniu, w którym wykonuje pracę.

     Ekspertyzy chronią także przed ewentualnym występowaniem fałszywych alarmów, czy wszelkich niekorzystnych zmianach w odpowiedzi sensora na substancje gazowe.

     Możliwość ciągłego monitorowania gazów sprawdzonym detektorem pozwala na zaoszczędzenia czasu i pieniędzy. Polskie Centrum Wzorcowania opiera się na pracy własnego laboratorium, wytycznych Głównego Urzędu Miar oraz ścisłych procedur producenckich opracowanych indywidualnie do każdego modelu dopuszczonego do sprzedaży. Wykorzystujemy wyłącznie autoryzowane metody weryfikacji pomiarów i tylko atestowane gazy wzorcowe. W ten sposób jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług oraz bezpieczeństwoużytkowania każdego modelu oferowanych mierników.

Własne centrum eksperckie 

     Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy oddają klientom Polskiego Centrum Wzorcowania wyniki swojej 10 letniej pracy nad gromadzeniem doświadczeń, w kwestiach bezpiecznego użytkowania detektorów. W ramach naszych usług mogą Państwo skorzystać z eksperckiej wiedzy doradców, gwarancji jakości potwierdzonej przez certyfikaty wydawane przez Naszych laborantów oraz profesjonalnego serwisu oferującego wsparcie po zakupowe.

     Nasza współpraca nie kończy się po zakupie urządzenia. Pozostajemy do Państwa dyspozycji zarówno w sprawach związanych z użytkowaniem detektorów, ale także kalibracji, ekspertyz, czy właściwej eksploatacji urządzeń.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl