Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Gazy testowe

            Czujniki testowe zostały zaprojektowane po to by umożliwiać użytkownikom zweryfikowanie sprawności posiadanych czujników węgla czy dymu tytoniowego. Większość urządzeń wykrywających substancje z powietrza wymaga wymiany sensorów lub przynajmniej ich cyklicznej weryfikacji w celu zachowania jego wszystkich funkcji. Posiadanie gazów testowych pozwala na zweryfikowanie urządzenia na gaz testowy.

            Główne funkcje gazów testowych:

  • Bezpieczne w użytkowaniu
  • Pozwalają na łatwy i szybki test czujnika
  • Bezpieczny dla zwierząt
  • Sprawdzony na wielu modelach

Gazy testowe

Gaz testowy jest bezpieczny w użytkowaniu zarówno dla ludzi jak i dla zwierząt. Nie wpływa negatywnie na wyposażenie domu, typu meble czy inne tworzywa sztuczne. Nie powoduje korozji w kontakcie z innymi przedmiotami. Nie wpływa na powstawanie plam oraz nie zanieczyszcza czujnika. Przeznaczony jest wyłącznie do sprawdzenia czy urządzenie prawidłowo reaguje na pojawienie się gazów.

Zdecydowaną zaletą gazów testowych jest szybki czas przeprowadzenia testu. Użytkownik otrzymuje powiadomienia w czasie między 1-3 minuty w zależności od gazu na jaki jest testowane urządzenie.

Gaz testowy powinien stanowić obowiązkowe wyposażenie wszędzie tam, gdzie zainstalowane są wszelkiego rodzaju czujniki dymu czy gazu: w gospodarstwach domowych, w restauracjach, w hotelach, na lotniskach, w serwisach, w przedsiębiorstwach czy halach produkcyjnych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl