Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Homogenizatory Bead Mill

 

     Homogenizatory Bead Mill jest wielofunkcyjnym urządzeniem przeznaczonym do rozdrabniania, lizowania, mielenia, mieszania oraz homogenizowania badanych w laboratorium próbek. Urządzenie cechuje się bardzo dużą przepustowością, dzięki czemu jest w stanie wykonywać płynną i nieprzerwaną pracę nawet przez kilka godzin, a jednoczesnym stosowaniem wielu konfiguracji badanych próbek. Homogenizatory posiadają także ergonomiczną płytkę, która pozwala szybko i bez problemu osadzić badane próbki. Możliwość dopasowania konfiguracji do potrzeb użytkownika gwarantuje wykonanie perfekcyjnej pracy za każdym razem.

Homogenizatory Bead Mill

Główne funkcje homogenizatorów:

  • Wydajność
  • Precyzja
  • Bezpieczeństwo i higiena użytkowania
  • Najwyższej klasy komponenty

     Każdy model posiada podświetlany ekran LED, ułatwiający programowanie urządzenia oraz odczytywanie wyników. Dostosuj prędkość i czas pracy do swoich potrzeb. W ramach dodatkowych akcesoriów homogenizatory posiadają specjalne klipsy trzymające probówki.

     Przy pomocy tych urządzeń bez problemu można przeprowadzać analizy roślin, grzybów, nasion czy gleby. Analiza DNA, RNA oraz białek nie będzie stanowić dłużej problemów. Pełna automatyzacja przyspiesza prace laborantów, co sprawia, że są oni coraz bardziej wydajni każdego dnia.

     Dobór odpowiedniego modelu musi rozpocząć się od właściwego zbadania potrzeb użytkowników. Nasi doradcy czekają na Państwa na czacie oraz infolinii. Służymy wszelkimi poradami nie tylko w sprawach zakupu ale i jako wsparcie po zakupowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl