Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Koce gaśnicze

Koce gaśnicze są produktami zaprojektowanymi z mocnego i wytrzymałego materiału jakim jest włókno szklane. Ich cechą charakterystyczną jest powłoka odporna na działanie pleśni, dzięki czemu mogą być one przechowywane nawet w trudnych warunkach i nie tracić swoich właściwości gaśniczych. Koce dostępny w Naszej ofercie są niepalne, uodpornione na działanie różnych chemikaliów, doskonale radzą sobie dużych temperaturach i nie zagraża im korozja.

Koce gaśnicze są obowiązkowym akcesorium w każdej branży, przeznaczone do reagowania w sytuacjach kryzysowych związanych z podpaleniem lub wybuchem pożaru. Wszystkie produkty zapakowane są specjalnie oznakowane etui, po którego otwarciu mogą być natychmiastowo użyte w celu ugaszenia zagrożenia. Materiał kocy wytrzymuje nawet do 450 stopni Celsjusza.

Główne funkcje kocy gaśniczych:

  • Wytrzymałe na duże temperatury – 450 stopni Celsjusza
  • Gotowe do natychmiastowego użycia
  • Przeznaczone do gaszenia małych pożarów i podpaleń
  • Przystosowane do instalacji na ścianie

Koce gaśnicze

Etui, w które zapakowano produkty zostały wyposażone w specjalne haczyki, które umożliwia ją dokonanie montażu na ścianie. Oznakowanie ułatwia rozpoznanie koca w sytuacjach kryzysowych. Wszystkie modele zostały dodatkowo wyposażone w instrukcje obsługi, dzięki czemu z łatwością mogą z nich korzystać nawet niedoświadczone osoby.

Koce gaśnicze doskonale sprawdzają się w restauracjach, w szpitalach instytucjach publicznych, na lotniskach, w biurowcach, w przestrzeniach przemysłowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl