Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Komponenty wag

 

     W ofercie Naszego sklepu znajdą Państwo także wiele modeli akcesoriów kompatybilnych nich z oferowanymi przez Nas wagami. Należą do nich między innymi profesjonalne i stabilne platformy wykonane ze stali nierdzewnej oraz wielofunkcyjne mierniki i terminale.

Platformy

     Platformy wagowe zostały wykonane z solidnej, odpornej na zniszczenia stali nierdzewnej. Platformy posiadają gładką powierzchnię, dzięki czemu są bardzo łatwe w utrzymaniu higieny. Każda platforma posiada przejście typu EasyConnect, które pozwala na szybkie podłączenie blatu do wagi i rozpoczęcie wykonania pracy.

     Platforma została także wyposażona w specjalne ogumowanie, które zabezpiecza całą konstrukcję przed niekontrolowanym przesuwaniem się.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Wielofunkcyjne terminale wagowe

     Mobilne terminale, które mogą być szybko połączone z wagami laboratoryjnymi pozwalają na sprawne sterowanie wszystkimi opcjami wagi. Istotną funkcją terminala jest wbudowany port SD, który pozwala na osadzenie karty pamięci i dokonanie zapisu wyników.

     Użytkowanie ekranu jest bardzo intuicyjne i łatwe w pierwszej konfiguracji. Podział na ekran graficzny oraz panel sterowania ułatwiają przygotowanie narzędzie do pracy.

     Wyposażenie laboratorium w dodatkowe komponenty do wag wpływa na zwiększenie wydajności laboratoriów oraz centrów medycznych.

     Polskie Centrum Wzorcowania to nie tylko sklep online i profesjonalne laboratorium. Prowadzimy także eksperckie doradztwo dla Naszych klientów w procesie zakupowym i po zakupowym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl