Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Pehametry

 

Przenośne pH-metry to urządzenia przeznaczone do wykonywania okresowych pomiarów w przestrzeniach przemysłowych. Jego niewielkie wymiary oraz intuicyjna obsługa pozwalają na sprawne dokonywanie pomiarów jedną ręką. Mobilne pehametry zostały wykonane z trwałego tworzywa ABS, które chroni wewnętrzny procesor przed ewentualnymi upadkami. Wykorzystanie zaawansowanego mikroprocesora w narzędziu gwarantuje najwyższą precyzję pobieranych pomiarów.

Urządzenie posiada przejrzysty, podświetlany panel wyświetlający pobrane wyniki. Jego zdecydowaną zaletą jest łatwość i szybkość poboru próbek, co znacznie przyspiesza wykonywanie pracy.  

Pehametry pozwalają także na weryfikację pH oraz natlenienia wody w basenach, czy akwariach. Niewłaściwe pH wody może powodować obumieranie roślin oraz ryb. Stosowanie wody o błędnych parametrach może skutkować także błędami w przeprowadzanych w laboratorium doświadczeniach.

Główne funkcje pehametrów:

  • Wiele zastosowań
  • Dokładność pomiarów
  • Intuicyjny
  • Niewielkie wymiary

Pehametry

Urządzenie jest łatwe w utrzymaniu higieny oraz gotowe do pracy od razu po uruchomieniu i załączeniu się świetlnej diody. Jest wydajne i pozwala na wykonywanie nieprzerwanej pracy nawet przez kilka godzin.

Pehametry są zatem wielofunkcyjnymi urządzeniami, które znajdują zastosowanie w przedsiębiorstwach, na basenach, w laboratoriach oraz w miejscach gdzie prowadzi się hodowlę roślin wodnych i ryb.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl