Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Pirometry

 

     Pirometry to specjalistyczne, bezdotykowe termometry na podczerwień. Posiadają szeroki zakres pomiaru temperatury od - 60 do + 2200 °C. Znajdują zastosowanie w budownictwie, centrach medycznych i szpitalach, przemyśle wytwórczym oraz spożywczym.

     Wszystkie modele zostały wykonane z mocnego i wytrzymałego tworzywa ABS, którego zadaniem jest ochrona urządzenia przed upadkami czy ewentualnymi uszkodzeniami.

     Wykonanie pomiaru jest bezpieczne, bezdotykowe i może odbywać się z nawet z pewnej odległości. Strumień podczerwieni należy skierować w miejsce, które użytkownik chce sprawdzić, by już po chwili otrzymać precyzyjny pomiar wyświetlany na czytelnym, podświetlanym ekranie. Czcionka w czytniku temperatury jest duża i wyraźna, co pozwala na bezproblemowe odczytanie wyniku nawet w warunkach utrudnionej widoczności. Ponadto uzyskany wynik podświetla się w kolorach zielony, pomarańczowy i czerwony co zdecydowanie ułatwia i przyspiesza interpretację pomiaru.

Pirometry

Pirometr marki Testo model 104-IR Pirometr marki Testo model 104-IR
Producent: TESTO
Cena: 746,61 zł
szt.
zobacz więcej
Pirometr marki Testo model 826-T2 Pirometr marki Testo model 826-T2
Producent: TESTO
Cena: 570,72 zł
szt.
zobacz więcej
Pirometr marki Testo model 826-T4 Pirometr marki Testo model 826-T4
Producent: TESTO
Cena: 892,98 zł
szt.
zobacz więcej
Pirometr marki Testo model 831 Pirometr marki Testo model 831
Producent: TESTO
Cena: 768,75 zł
szt.
zobacz więcej

Główne funkcje pirometrów:

  • Szeroki zakres pomiaru temperatury
  • Bezdotykowy
  • Bezpieczny
  • Łatwa obsługa możliwa jedną ręką

    Dokonywanie pomiarów pirometrem trwa zaledwie 1 sekundę i nie wymaga kontaktu ze skórą. Może być stosowany do użytku prywatnego jak i profesjonalnego. Sprawdza się w biurach, hotelach, lotniskach, urzędach, mikro, średnich i dużych przedsiębiorstwach oraz instytucjach państwowych. Wszędzie tam, gdzie jednocześnie ma ze sobą styczność wiele osób i wymagane jest zachowanie procedur bezpieczeństwa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl