Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Platformy wagowe

 

Platformy wagowe zostały wykonane z solidnej, odpornej na zniszczenia stali nierdzewnej. Platformy posiadają gładką powierzchnię, dzięki czemu są bardzo łatwe w utrzymaniu higieny. Każda platforma posiada przejście typu EasyConnect, które pozwala na szybkie podłączenie blatu do wagi i rozpoczęcie wykonania pracy.

Platforma została także wyposażona w specjalne ogumowanie, które zabezpiecza całą konstrukcję przed niekontrolowanym przesuwaniem się.

Platformy wagowe są przeznaczone do użytku w branżach, gdzie liczy się otrzymanie precyzyjnego i rzetelnego pomiaru masy oraz wszędzie tam, gdzie liczy się powtarzalność wyników. Urządzenia są przystosowane do pracy nawet w najtrudniejszych warunkach przemysłowych, a na ich dokładność nie wpływają zabrudzenia, czy wstrząsy. Dzięki temu platformy wagowe oszczędzają przede wszystkim czas jaki jest niezbędny na wykonanie pracy.

Większość modeli jest wyposażona w automatyczną adjustację z użyciem wbudowanego odważnika, który po każdym uruchomieniu kalibruje urządzenie do jak najdokładniejszej pracy.

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Główne funkcje platform wagowych:

  • Stosunkowo lekka konstrukcja
  • Precyzja ważenia
  • Łatwość obsługi
  • Sprawdzony producent

Stabilne tacki pozwalają na wykonanie dokładnego warzenia produktów posiadających niesymetryczne, czy niestandardowe kształty. Ponadto platformy wagowe są przystosowane do wykonywania pracy zgodnie ze wszystkimi regulacjami prawnymi obowiązującymi w Polsce.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl