Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Płyty grzejne i mieszadełka

 

     Mocne i wytrzymałe mieszadełka z płytą grzejną jest przeznaczony do automatycznego mieszania i podgrzewania substancji. Dokładnie miesza substancje w dowolnym zakresie między 60 a 1600 obrotów na minutę. Za szeroki zakres obrotowy odpowiada mocny silnik wykonany z wysokiej klasy komponentów. Silny magnes wspomaga proces sterowania oprogramowaniem urządzenia, dzięki czemu użytkownik posiada pełną kontrolę nad mieszaniem cieczy, nawet cechujących się dużą lepkością.

Płyty grzejne i mieszadła

Główne funkcje płyty grzejnej i mieszadełek:

  • Szeroki zakres obrotowy
  • Automatyczne wyłączanie płyty grzewczej
  • Wytrzymały silnik
  • Łatwy i bezpieczny w użytkowaniu

     Każdy model wyposażony jest w przejrzysty i podświetlany monitor, pełniący zarówno funkcję panelu sterowania jak i wyświetla komunikaty dotyczące wykonywanej podczas mieszania pracy.

     Specjalny system SafetyHeat został stworzony by chronić użytkownika oraz przestrzeń, w której pracuje. System automatycznie wyłącza płytę grzewczą, jeśli przez dłuższy czas nie wykryje na niej żadnych substancji. Funkcja ta zabezpiecza dodatkowo laboranta przed ewentualnymi oparzeniami podczas pracy. Ponadto system ten chroni urządzenie przed przegrzaniem, co znacznie wydłuża jego żywotność.

     Niewielkie wymiary sprawiają, że urządzenie jest gotowe do pracy nawet w niewielkich pomieszczeniach.

     Płyty grzewcze z mieszadełkami są obowiązkowym asortymentem każdego centrum diagnostycznego czy profesjonalnego laboratorium.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl