Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Rejestratory temperatury i wilgotności

 

     Rejestratory temperatury i wilgotności są nowoczesny mi urządzeniami przeznaczonymi do ciągłego monitorowania temperatury oraz wilgotności. Wykonywana pomiary są automatycznie przesyłane do innych urządzeń przeznaczonych do zapisu pobranych danych. Wyposażenie przedsiębiorstw w automatyczne rejestratory temperatury i wilgotności znacznie usprawnia wykonywanie pracy oraz służy gromadzeniu odpowiednich zezwoleń, jak na przykład pozyskanie akredytacji dla laboratoriów i centrów badawczych. Doskonale sprawdzają się także w hurtowniach farmaceutycznych.

 

Najważniejsze zalety

     Wyposażenie miejsca pracy w rejestratory temperatury i wilgotności przekłada się na szereg korzyści takich jak: uzyskiwanie jasnych alarmów i powiadomień, sprawna dokumentacja wyników, pełna automatyzacja czynności pomiarowych.

Główne funkcje rejestratorów temperatury i wilgotności:

  • Ciągłość pracy rejestratora
  • Wiele zastosowań
  • Dokładność pobieranych pomiarów
  • Optymalizują pracę przedsiębiorstwa

     Należy pamiętać także, że właściwa praca rejestratorów jest uzależniona od samego urządzenia, zastosowanego oprogramowania oraz poprawnej konfiguracji przed pierwszym użyciem. W Polskim Centrum Wzorcowania prowadzimy profesjonalne i specjalistyczne doradztwo, wykorzystując Nasze 10 letnie doświadczenie w branży. Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego do Państwa potrzeb modelu oraz pokierujemy jak poprawnie dokonać jego kalibracji.

     Wszystkie rejestratory spełniają aktualne wymagania opracowane przez Główny Inspektorat Sanitarny oraz inne obowiązujące regulacje prawne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl