Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Spraye gaśnicze

Spraye gaśnicze są uniwersalnymi środkami gaśniczymi, które doskonale sprawdzają się w gaszeniu niewielkich pożarów substancji stałych, olejów, tłuszczy czy cieczy. Są głównie przeznaczone do stosowania w gospodarstwach domowych, gdzie wymagane jest z gaszenia pożaru w zarodku. Mogą być również stosowane jako wyposażenie samochodowe, asortyment domków letniskowych, gospodarstw agroturystycznych, przyczepach czy biurach. Produkty te mogą stanowić także dodatkowe zabezpieczenie w pracach spawalniczych lub miejscach gdzie zachodzi ryzyko uszkodzenia instalacji elektrycznych.

Ich niewielkie rozmiary sprawiają, że mogą być one przechowywane praktycznie wszędzie.

Główne funkcje sprayów gaśniczych:

  • Przeznaczone do gaszenia pożarów w zarodku
  • Duża moc gaśnicza
  • Niewielkie rozmiary
  • Zastosowanie w wielu branżach

Spraye gaśnicze

Użytkowania sprayów gaśniczych jest całkowicie bezpieczne dla użytkownika, dzięki zastosowaniu specjalnej piany, która odcina dopływ tlenu do miejsca zapalnego, gasząc tym samym płomienie i zabezpieczając miejsce użycia przed ponownym zapłonem. Substancje wykorzystane do stworzenia piany nie zawierają żadnych szkodliwych materiałów mogących mieć wpływ na zdrowie i życie użytkownika, dzięki czemu są bezpieczne nawet dla osób nie posiadających doświadczenia w pracy ze spreyami.

Zestawy jakie znajdą Państwo w Polskim Centrum Wzorcowania są kompaktowe oraz poręczne. Cechują się łatwością użycia i zostały sprawdzone przez Naszych specjalistów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl