Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Wielofunkcyjne terminale wagowe

     Mobilne terminale, które mogą być szybko połączone z wagami laboratoryjnymi pozwalają na sprawne sterowanie wszystkimi opcjami wagi. Istotną funkcją terminala jest wbudowany port SD, który pozwala na osadzenie karty pamięci i dokonanie zapisu wyników.

 Użytkowanie ekranu jest bardzo intuicyjne i łatwe w pierwszej konfiguracji. Podział na ekran graficzny oraz panel sterowania ułatwiają przygotowanie narzędzie do pracy.

  Wyposażenie laboratorium w dodatkowe komponenty do wag wpływa na zwiększenie wydajności laboratoriów oraz centrów medycznych.

  Polskie Centrum Wzorcowania to nie tylko sklep online i profesjonalne laboratorium. Prowadzimy także eksperckie doradztwo dla Naszych klientów w procesie zakupowym i po zakupowym.

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Główne funkcje terminali wagowych:

  • Wielofunkcyjne
  • Zapewniają czytelny odczyt dzięki przejrzystemu podświetlaniu
  • Kompatybilne z wieloma akcesoriami
  • Wytrzymałe

Terminale wagowe najczęściej wykorzystuje się do pracy w przemysłach, gdzie liczy się dokładność i powtarzalność pomiarów. Posiadają wiele trybów prac y, takich jak: ważenie, przeliczanie sztuk, sumowanie oraz przeprowadzanie ważenia kontrolnego. Wykonane z trwałych materiałów ABS sprawiają, że wagi są odporne na ewentualne uszkodzenia podczas wykonywania pracy. Terminale posiadają także złącza zasilające o dużej mocy, dzięki czemu mogą przez długi czas wykonywać nieprzerwaną pracę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl