Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Termohigrometry

 

     Termohigrometr jest urządzeniem, które pozwala na kontrolowanie warunków środowiskowych jakie panują w danym pomieszczeniu. Jest to niezwykle ważne z punktu widzenia samopoczucia pracowników. Im lepsze warunki w miejscu pracy tym bardziej wydajni są zatrudnieni. Z kolei lepiej wykonana praca przekłada się na większy zysk dla przedsiębiorstwa.

     Urządzenie posiada niewielkie wymiary i jest dyskretne. Z łatwością wtopi się w tłum w pomieszczeniu. Jego funkcjonalność jest w stosunku do posiadanych wymiarów jest nieoceniona. Szybka i łatwa kontrola warunków środowiskowy w zasięgu Twojej ręki.

Termohigrometry

Główne funkcje termohigrometrów:

  • Niewielkie wymiary
  • Regulacja w połączeniu z klimatyzacją
  • Łatwość obsługi
  • Pozwala zaoszczędzić koszty ogrzewania

     Termohigrometry to doskonałe urządzenie, które pozwala na dobór optymalnej wilgotności powietrza oraz temperatury w Twoim otoczeniu. Jest do narzędzie szczególnie przydatne w okresie zimowym ponieważ pozwala na zaoszczędzenie zużywanej energii cieplnej. Posiadając dokładny wynik z przeprowadzonej przez urządzenie analizy, użytkownik samodzielnie kontroluje natężenie ogrzewania bez marnowania energii.

     Termohigrometry doskonale sprawdzą się w przedsiębiorstwach, pomieszczeniach socjalnych, laboratoriach, aptekach oraz prywatnych gospodarstwach domowych.

     Urządzenia posiadają dodatkowe funkcje takie jak: zegarek, budzik, wyświetlanie daty, duży wyświetlacz, wszelkie wskaźniki analityczne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl