Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Testery oleju

    W każdej działalności gospodarczej, która związana jest z przygotowywaniem posiłków i obróbką termiczną produktów konieczna jest weryfikacja stanu jakości oleju. Proces ten pozwala na zachowanie równowagi pomiędzy kosztami wymiany oleju a maksymalnym wykorzystaniem jego użyteczności. Obniżona jakość stosowanych surowców do smażenia wpływa na smak potraw. Z kolei wielokrotne wymiany wpływają na generowanie dodatkowych kosztów i konieczność inwestycji w nowy produkt.

    Testery olejów zostały stworzone po to by zachować równowagę pomiędzy jakością dań, a przydatnością oleju do użycia. Z produktami Polskiego Centrum Wzorcowania mogą być Państwo pewni, że wykorzystanie oleju będzie jak najbardziej wydajne, a urządzenie poinformuje o konieczności wymiany cieczy na nową.

 

Główne funkcje testerów oleju:

  • Zachowanie optymalnej wydajności produktu
  • Łatwość utrzymania testera w czystości
  • Gwarancja bezpiecznej pracy z produktami spożywczymi
  • Czytelny system alarmujący o konieczności wymiany oleju

    To co wyróżnia testery olejów od innych dostępnych na rynku opcji sprawdzania jakości, takich jak na przykład paski testowe, to intuicyjność i precyzja. Urządzenia nie przekłamują wyników i gwarantują maksymalne wykorzystanie każdej partii używanego oleju.

 

 

Testery oleju

Przeprowadzenie testu oleju

    Przeprowadzenie testu jest banalnie proste i uwzględnia zaledwie trzy kroki:

  1. Oczyść powierzchnię smażenia, wyjmując smażone produkty spożywcze i zaczekaj aż przestaną pojawiać się pęcherze powietrza
  2. Uruchom tester i umieść go we fryturze
  3. Odczytaj pomiar z przejrzystego wyświetlacza

    Testery olejów to obowiązkowe wyposażenie każdej restauracji i przedsięwzięcia gastronomicznego. Sprawdzą się w racjonalnym zarządzaniu kosztami produktów i pomogą zoptymalizować ich zużycie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl