Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Wagi jubilerskie

 

     Wagi jubilerskie to specjalna gałąź urządzeń pomiarowych sprawdzających się w specjalistycznych laboratoriach lub zakładach złotniczych. Cechują się dużą precyzją ważenia niewielkich produktów takich jak kamienie szlachetne czy inne kruszce. Posiadają wbudowany port USB, co pozwala na sprawne i szybkie połączenie urządzenia z komputerem lub innym nośnikiem pamięci. Kompatybilność wagi z innymi urządzeniami daje możliwość prowadzenia dokładnych raportów wykonanej pracy.

     Każdy model wagi jubilerskiej posiada jasny i czytelny podświetlany ekran LCD prezentujący wyniki. Intuicyjny przedni panel pozwala na zaprogramowanie urządzenia do pracy jakiej wymaga użytkownik. Wagi jubilerskie mogą być używane także przez początkujących, ponieważ urządzenie prowadzi badacza krok po kroku.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Główne funkcje wag jubilerskich:

  • Czułe i precyzyjne
  • Z wbudowanym portem USB
  • Jakość wykonania
  • Kompatybilne z akcesoriami

     Wagi jubilerskie są kompatybilne z akcesoriami takimi jak na przykład ścianki chroniące badane próbki przed zakłóceniami pomiarów spowodowanymi przeciągami lub ruchami powietrza, na które użytkownik nie ma wpływu. Wyposażenie wagi w dodatkowe akcesorium pozwala na wykonywanie pracy nawet w utrudnionych warunkach.

     Wagi jubilerskie przeznaczone są do użytku w przemyśle farmaceutycznym, jubilerskim, w centrach medycznych i badawczych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl