Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Wagi liczące

 

     Wagi liczące to uniwersalne urządzenia przeznaczone do ważenia i liczenia produktów o różnych gabarytach. Cechują się dużą precyzją pobieranych pomiarów, a ich obsługa jest łatwa i szybka. Wagi liczące doskonale sprawdzają się w przemyśle spożywczym, w masarniach, w ogrodnictwie czy ośrodkach badawczych. Jest pomocna podczas przeprowadzania inwentaryzacji na magazynach.

     Każdy model jest wyposażony w czytelny i podświetlany ekran LCD, który dzięki dużemu cyferblatowi prezentuje wyniki nawet w warunkach większego zaciemnienia.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Główne funkcje wag liczących:

  • Precyzyjne pomiary
  • Duży wyświetlacz LCD
  • Komponenty najwyższej klasy – stal nierdzewna
  • Mocny procesor

     Wagi liczące pozwalają szybko i sprawnie przeliczyć produkty posiadające powtarzalną masę. W sklepie Polskiego Centrum Wzorcowania znajdą Państwo szeroki wybór modeli wag liczących. Wszystkie wagi opierają się na wysokiej klasy komponentach oraz innowacyjnym oprogramowaniu, które pozwala na wybranie odpowiedniego trybu pracy do potrzeb użytkownika.

     Masz pytania? Skontaktuj się z Naszymi doradcami w celu wybrania najlepszego modelu dla potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. Prowadzimy pełne wsparcie na każdym etapie dokonywania zakupu oraz prowadzimy obsługę po zakupową.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl