Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Wagi platformowe i kompaktowe

 

     Wagi platformowe i kompaktowe są mocnymi i stabilnymi urządzeniami pomiarowymi, przeznaczonymi do weryfikacji masy poszczególnych produktów. Dzięki wykonaniu z wysokiej klasy stali nierdzewnej są łatwe w utrzymaniu higieny. Pozwalają tym samym na ważenie zarówno produktów spożywczych, jak i przemysłowych. Doskonale sprawdzą się w miejscach, gdzie liczy się precyzja otrzymanego wyniku: branża spożywcza, chemiczna, produkcyjna, przemysłowa, farmaceutyczna, analityczna.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Główne funkcje wag platformowych i kompaktowych:

  • Precyzyjne pomiary
  • Stabilność osadzenia na każdej powierzchni
  • Sprawdzony producent
  • Komponenty najwyższej klasy – stal nierdzewna

     Każdy model wag platformowych i kompaktowych wyposażony jest w stabilny blat roboczy oraz nóżki zabezpieczone ogumowaniem. Dzięki czemu wagi nawet w trudnych warunkach nie tworzą zbędnych ruchów wpływających na jakość otrzymywanych pomiarów.

     Przejrzysty i podświetlany ekran ułatwia wprowadzanie komend dla wagi oraz prezentuje wynik pomiaru przy pomocy dużego cyferblatu.

     Wykorzystanie w wielu branżach jest ponadto możliwe dzięki zastosowaniu wielu trybów pracy, tak by każdy użytkownik mógł dostosować funkcje urządzenia do swoich wymagań.

     Waga jest odporna na korozję oraz inne uszkodzenia mogące być spowodowane kontaktem z produktami spożywczymi lub chemicznymi, dzięki czemu jej żywotność jest znacznie dłuższa niż przeciętnych urządzeń wagowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl