Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Wagi precyzyjne

 

     Wagi precyzyjne należą do jednych z najbardziej dokładnych urządzeń wagowych tuż obok wag analitycznych jakie są wykorzystywane w laboratoriach. Precyzyjne wagi dostępne w Polskim Centrum Wzorcowania oferują wykorzystanie nowoczesnej technologii w celu przeprowadzania precyzyjnych pomiarów w laboratoriach. Urządzenia te są niezwykle intuicyjne i łatwe w obsłudze, dzięki czemu wymagają minimalnej ilości czasu przeznaczonej do uruchomienia ważenia.

     W wagach precyzyjnych zastosowano zasilanie na zasadzie szybko złączek. Urządzenie podłączone do źródła prądu jest zatem praktycznie od razu gotowe do wykonania pracy.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Główne funkcje wag precyzyjnych:

  • Precyzja ważenia
  • Wysoka jakość wbudowanych komponentów
  • Sprawdzony producent
  • Wspomaganie elektro funkcjami

     Wszystkie modele posiadają wbudowane monitory z funkcją podświetlenia prezentujące wyniki ważenia. Zastosowanie inteligentnego oprogramowania wspomaga nawet najtrudniejsze procesy pomiarowe. Wbudowany port USB pozwoli na dokonanie zapisów danych oraz prowadzenie dokumentacji ważenia.

     Ponadto laboratoryjne modele wag analitycznych zostały zaprojektowane i wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki którym urządzenia są wytrzymałe i służą pracy laboratoriów nawet przez wiele lat. Ich gładkie powierzchnie pozwalają na łatwe utrzymanie higieny nawet podczas pracy z sypkimi lub lepkimi substancjami. Wagi są doskonale wyważone, co pozwala na stabilne osadzenie na blacie, bez ryzyka występowania ewentualnych przesunięć.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl