Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Wagi przenośne

 

     Mobilne wagi laboratoryjne doskonale sprawdzą się w miejscach, gdzie liczy się duży zakres swobody podczas wykonywania obowiązków pracowniczych. Przeznaczone do pracy w laboratoriach, przedsiębiorstwach spożywczych czy magazynach.

     Wszystkie modele wyposażone są w intuicyjne ekrany prezentujące wyniki ważenia oraz ułatwiające kalibrację urządzenia przed pierwszym użyciem. Wagi precyzyjne mogą być obsługiwane nawet przez osoby początkujące, ponieważ inteligentne oprogramowanie prowadzi użytkownika w działaniu krok po kroku.

Wagi przenośne

Główne funkcje wag przenośnych:

  • Precyzja ważenia
  • Mobilność
  • Intuicyjna obsługa
  • Nowoczesne oprogramowanie

     Wagi precyzyjne gwarantują pozyskanie wyniku w czasie nieprzekraczającym jednej sekundy od umieszczenia badanej próbki na blacie roboczym. Ponadto wagi zostały wyposażone w specjalnie ogumowane nóżki, gwarantujące stabilne osadzenie w miejscu wykonywania pomiarów.

     Istotną funkcją wag precyzyjnych jest również zabezpieczenie przed ewentualnymi przeciążeniami.

     Wagi przenośne są lekkie i posiadają niewielkie rozmiary, dzięki czemu mogą być przenoszone nawet kilka razy w ciągu dnia, nie utrudniając wykonywanej pracy. Zmieszczą się nawet na niewielkich przestrzeniach, co poszerza ich zakres zastosowania.

     Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji na każdym etapie dokonywania zakupu oraz po otrzymaniu zamówienia. W razie pytań zapraszamy do kontaktu poprzez czat z doradcą lub infolinię.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl