Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Wagosuszarki

 

    Wagosuszarki laboratoryjne stanowią podstawowe narzędzie badawcze przeznaczone do precyzyjnego zweryfikowania poziomu wilgotności, całkowitej masy suchej oraz innych parametrów jakimi cechuje się analizowana próbka. Dokładne wyznaczenie poziomu wilgotności ma kluczowe znaczenie dla przemysłu rolniczego, spożywczego, producentów chemii budowlanej oraz produkcji artykułów przemysłowych.

    Oznaczenie poziomu wody w produktach może wpływać na przykład na ich żywotność. W przypadku produktów spożywczych te, które zawierają więcej wody szybciej tracą swoją przydatność do spożycia. Stopień wilgotności w produktach może również stanowić o mniejszej wartości handlowej produkowanych przez przedsiębiorstwo towarów, ponieważ więcej wypełnienia w postaci wody powoduje straty.

    W ofercie Polskiego Centrum Wzorcowania znajdą Państwo elektroniczne wagosuszarki laboratoryjne, intuicyjne w obsłudze i precyzyjne w pomiarach.

 

 

Wagosuszarki

Główne funkcje wagosuszarki:

  • Wskazanie procentowej zawartości wilgotności
  • Wskazanie procentowego stosunku wilgotności do masy suchej
  • Wskazanie procentowej zawartości masy suchej
  • Ważenie próbek

     Wszystkie wagosuszarki posiadają dotykowe, kolorowe ekrany TFT, które wyświetlają wszystkie wartość dotyczące badanych próbek. Szeroki zakres temperatury i szybkie pozyskiwanie danych oszczędzają czas i pieniądze. Doskonale sprawdzą się zarówno w przedsiębiorstwach wytwórczych, jak i w działach jakości do rutynowych i bardziej zaawansowanych pomiarów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl