Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Wirówki laboratoryjne

 

    Wirówki laboratoryjne są urządzeniami przeznaczonymi do rozdziału cieczy, takich jak osocze lub fibryny bogatopłytkowe. Posiadają szerokie zastosowanie w profesjonalnych laboratoriach szpitalnych i placówkach medycznych. Oferowane w naszym sklepie specjalistyczne oprzyrządowanie posiada wszelkie niezbędne do pracy medycznej certyfikaty oraz spełnia najwyższe standardy jakości.

    Wszystkie modele wirówek laboratoryjnych zostały zaprojektowane z niemiecką precyzją i z wykorzystaniem komponentów wykonanych ze stali nierdzewnej. Oznacza to, że produkty są odporne na ewentualne zniszczenia spowodowane rozlaniem się cieczy. Wirówki laboratoryjne są dostosowane do codziennej, powtarzalnej pracy, z wykorzystaniem środków chemicznych, dzięki czemu mogą służyć wykonywaniu ekspertyz nawet przez wiele lat.

 

 

Główne funkcje wirówek laboratoryjnych:

  • Wielofunkcyjne
  • Kompatybilne z różnymi akcesoriami
  • Intuicyjna obsługa
  • Podświetlany ekran LCD

    Wirówki laboratoryjne stanowią wyposażenie gabinetów stomatologicznych, centrów medycyny estetycznej, czy chirurgów plastycznych. Szeroki zakres zastosowania jest możliwy, dzięki wykorzystaniu różnego rodzaju wirników i akcesoriów przy jednoczesnym doborze odpowiedniej prędkości wirowania. Intuicyjny panel przedni pozwala na szybkie i łatwe zaprogramowanie urządzenia do pracy odpowiadającej potrzebom i wymaganiom użytkownika.

    Nasi eksperci są gotowi by doradzić i odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące zakupu oraz eksploatacji wirówek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl