Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Wytrząsarki otwarte

 

    Profesjonalne wytrząsarki otwarte są narzędziem laboratoryjnym, które pozwalają sprawnie oddzielić od siebie poszczególne ciecze. Mechanizmy zastosowane w wstrząsarkach Polskiego Centrum Wzorcowania, dają możliwość osiągnięcia równomiernego i jednostajnego tempa wytrząsania, co pozwala na uzyskanie klarownego wyniku w badanych próbkach.

    Wytrząsarki posiadają szeroką tackę, która pozwala na jednoczesne przebadanie nawet kilkunastu próbek. Dzięki temu urządzenie pozwala zaoszczędzić czas.

    W ofercie sklepu znajdą Państwo kilka modeli, które z pewnością sprostają nawet najbardziej wymagającej pracy. Do dyspozycji użytkowników oddajemy modele cyfrowe, pozwalające na pracę z mikropłytkami, wytrząsarki dające możliwość wykorzystania dodatkowych akcesoriów, wytrząsarki ekonomiczne oraz te, które doskonale sprawdzają się w codziennych, powtarzalnych badaniach próbek.

 

 

Główne funkcje wytrząsarek:

  • Duży zakres wagowy badanych próbek – do 4 kg
  • Stabilność wytrząsania
  • Potrójne napędy mimośrodowe
  • Optymalizacja pracy

    Każdy model wytrząsarek w Naszym sklepie posiada potrójny napęd mimośrodowy, który odpowiada za stabilność wytrząsania. Obsługa całego systemu została oparta na pracy czułego i wytrzymałego mikroprocesora, a co za tym idzie każda próbka poddawana jest tak samo jakościowemu wytrząsaniu.

    Wytrząsarki Polskiego Centrum Wzorcowania stanowią część obowiązkowego wyposażenia laboratoriów chemicznych, laboratoriów medycznych, gdzie konieczne jest mieszanie próbek krwi, w procesach hodowli komórek lub weryfikacji rozpuszczalności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl