Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Wytrząsarki typu Vortex

 

    Wytrząsarki laboratoryjne typu Vortex są urządzeniami przeznaczonymi do pracy z probówkami i mikropłytkami. Cechują się dużą prostotą w użytkowaniu w stosunku do wysokiej jakości otrzymywanego wyniku. Produkty są odporne na zalanie cieczami, dzięki komponentom wykonanym ze stali nierdzewnej oraz łatwe w utrzymaniu higieny.

    Urządzenia posiadają wbudowaną, specjalną blokadę, która stabilizuje wytrząsarkę oraz badane próbki w każdym zakresie prędkościowym. Ponadto każdy dostępny w ofercie sklepu model posiada przejrzysty i czytelny przedni wyświetlacz, pozwalający na sprawne zaprogramowanie, odpowiadające wymaganiom badania.  

 

 

Główne funkcje wytrząsarek typu Vortex

  • Możliwość badania wielu próbek jednocześnie
  • Stabilność wytrząsania
  • Bezpieczeństwo użytkowania
  • Komponenty odporne na zalanie cieczami

    Z wytrząsarkami laboratoryjnymi typu Vortex posiadasz pełną kontrolę nad prędkością wytrząsania zarówno przy niskich, jak i wysokich obrotach. Urządzenia są przeznaczone do pracy w placówkach medycznych i szpitalnych oraz centrach diagnostycznych.

    W modelach cyfrowych zastosowano specjalną formułę pulsacyjną, która wspomaga energiczne mieszanie substancji. Formuła ta może być płynnie włączana i wyłączana w zależności od potrzeb użytkownika, co sprawia, że wytrząsarki sprostają wymaganiom zarówno profesjonalnych badaczy, jak i w doraźnej weryfikacji próbek.

    W Naszym centrum doradztwa uzyskają Państwo wszelkie niezbędne do zakupu informacje oraz porady dotyczące eksploatacji wytrząsarek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl