Opcje przeglądania
Producent
Cena
 • od
  do
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Wytrząsarki z inkubatorem

 

    Wytrząsarki z inkubatorem to kolejna z wielu opcji profesjonalnych narzędzi laboratoryjnych dostępnych w sklepie Polskiego Centrum Wzorcowania. Wbudowany mechanizm oparty na precyzyjnym mikroprocesorze, daje możliwość wykonywania pracy nawet przez kilka godzin w ciągu dnia. Inkubator został zaprojektowany w sposób, który pozwala na wytrzymanie nawet dużego obciążenia, nie wytracając tym samym prędkości wstrząsania. Doskonale nadaje się do wytrząsania oraz mieszania płynów oraz hodowli drożdży, bakterii i innych mikroorganizmów, z zachowaniem wszelkich standardów higieny pracy.

 

Główne funkcje wytrząsarek z inkubatorem:

 • Mocny mikroprocesor gwarantujący długą żywotność urządzenia
 • Wykonywanie pracy przez wiele godzin
 • Inkubacja wspomagająca hodowlę mikroorganizmów
 • Niewielkie rozmiary, przy zachowaniu maksymalnej użyteczności

    Wytrząsarki laboratoryjne zostały wyposażone w czujniki zabezpieczające przed nagłymi przerwami w dostawie energii. Wówczas urządzenie zapamiętuje wynik ostatniej próby oraz włączy tryb ponownego uruchomienia się. Dzięki tej funkcji narzędzie gwarantuje ciągłość wykonywanej pracy nawet w sytuacjach awaryjnych. Dodatkowo ich niewielki blat roboczy sprawia, że wytrząsarka z inkubatorem idealnie wpasuje się nawet w niewielkiej przestrzeni.

    To co jest najbardziej istotne w urządzeniach tego typu to stopniowe zwiększanie prędkości wytrząsanych próbek, dzięki czemu są one zabezpieczone przed rozlaniem się. Ponadto wyposażenie w bogaty system alarmowy poinformuje użytkownika o ryzyku przeciążenia, chroniąc wytrząsarkę przed ewentualnym uszkodzeniem.

 

 

Wytrząsarki chłodzące z inkubatorem

    Wytrząsarki chłodzące z inkubatorem nazywane są również wytrząsarkami termicznymi. W odróżnieniu od innych modeli pozwalają one na zachowanie pełnej kontroli nie tylko nad wytrząsaniem próbek, ale również ich temperatury w zakresie od 10 °C do aż 65°C. Możliwość dokładnego zaprogramowania pracy urządzenia gwarantuje dokładność i powtarzalność wyników.

    Praca wytrząsarek termicznych z inkubatorem oparta jest na sprawdzonych mechanizmach potrójnego, mimośrodowego systemu napędzającego. Zapewnia on stabilność wytrząsania i kontrolę nad ruchem obrotowym.

Główne funkcje wytrząsarek chodzących z inkubatorem:

 • Mocny mikroprocesor gwarantujący długą żywotność urządzenia
 • Właściwa inkubacja próbek
 • Gwarancja higieny pracy
 • Potrójny, mimośrodowy system napędzania

    Szczelny inkubator gwarantuje, że do środka urządzenia i badanych próbek nie dostaną się żadne substancje z otoczenia mogące zaburzyć uzyskany wynik. Regulacja termiczna pozwoli na łatwe i szybkie dostosowanie wymaganej temperatury chłodzenia lub podgrzewania.

    Wytrząsarka chłodząca z inkubatorem posiada ergonomiczny kształt i niewielkie rozmiary, co umożliwia wykonywanie precyzyjnej pracy praktycznie w każdym pomieszczeniu. Należy także podkreślić, że jest to urządzenie w pełni bezpieczne zarówno dla badacza jak i poddawanych wytrząsaniu próbek. Jest obowiązkowym elementem wyposażenia każdego laboratorium medycznego i diagnostycznego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl