Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Wzorce masy OIML

 

    Właściwe użytkowanie wagi oraz gwarancję precyzyjnych pomiarów może zagwarantować jedynie okresowa weryfikacja przy użyciu niezawodnych i zaufanych wzorców masy OIML. Polskie Centrum Wzorcowania posiada własne laboratorium, które dzięki wykorzystaniu 10 letniego doświadczenia i kompleksowej wiedzy laborantów na temat kalibracji, oferuje najdokładniejsze przyrządy służące wzorcowaniu masy.

    Dostępne w Naszej ofercie wzorce masy OIML zostały wykonane z wysokiej klasy materiałów takich jak: mosiądz aluminium, stal nierdzewna czy mosiądz niklowany.

    Wszystkie wzorce posiadają odpowiednie do wagi, dedykowane etui, które pozwala nie tylko na łatwe transportowanie ale i przechowywanie tych produktów.

 

Wzorce masy OIML

 Główne funkcje wzorców masy OIML:

  • Szeroki zakres wagowy
  • Precyzja pomiarów
  • Mnogość zastosowań
  • Wykonane z najlepszych materiałów

    Wzorce masy OIML znajdują swoje zastosowanie nie tylko w profesjonalnych laboratoriach i centrach diagnostycznych, ale również w weryfikacji wag przemysłowych i sklepowych.

    Wszystkie wzorce masy jakie są dostępne w ofercie Polskiego Centrum Wzorcowania zostały podwójnie zweryfikowane pod względem precyzji kalibrowania wag oraz wszelkich norm prawnych jakie obecnie obowiązują.

    Dobór odpowiednich wzorców masy gwarantuje prawidłową kalibrację wag. W Naszym Centrum oferujemy eksperckie doradztwo na każdym etapie zakupowym oraz wsparcie po zakupowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl