Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Kalibracja alkomatów

Usługa kalibracji alkomatów

 

     Alkomaty należą do grupy profesjonalnych urządzeń pomiarowych przeznaczonych do weryfikacji stężenia alkoholu etylowego w wydychanym powietrzu. Od ich prawidłowego funkcjonowania, w tym właściwej kalibracji uzależnione jest otrzymanie precyzyjnego wyniku z pobieranej próbki. Właściwa praca tych urządzeń jest możliwa tylko po uprzednim sprawdzeniu przez certyfikowane laboratorium posiadające sprawdzone odczynniki badawcze odpowiadające aktualnym wymaganiom prawnym określonym między innymi przez Główny Urząd Miar.

     W laboratorium Polskiego Centrum Wzorcowania mają Państwo możliwość skorzystania z usługi kalibracji wszystkich urządzeń mierniczych. Każdy, nawet najbardziej czuły sensor elektrochemiczny podczas codziennego użytkowania lub nawet przechowywania bez wykonywania pracy przez dłuższy czas może ulegać rozkalibrowaniu.

     Nasza oferta przeznaczona jest zarówno dla klientów prywatnych jak i biznesowych, którzy potrzebują weryfikacji alkomatów oraz uzyskania informacji o prawidłowym skalibrowaniu oraz wymaganej dacie kolejnego przeglądu.

 

Jak skorzystać z usługi kalibracji alkomatów?

     Należy jedynie spakować urządzenie i dołączyć informację Usługa Zlecenia Kalibracji Alkomatu i wysłać je na adres:

     Polskie Centrum Wzorcowania Sp. z o.o. ul. Grabiszyńska 89, 53-503 Wrocław.

 

     Potrzebujesz wyceny? Koszt kalibracji urządzenia jest uzależniony od jego modelu, czyli od zastosowanych w nim komponentów. Skontaktuj się z Naszym Biurem Obsługi Klienta by uzyskać indywidualną wycenę usługi dla Twojego urządzenia 🖊 Biuro 519 388 221 www.alkomaty-slask.pl. Pamiętaj by uzupełnić formularz dodając swoje dane teleadresowe.

     Każdy otrzymany przez Nas alkomat przechodzi przez Nasz Serwis oraz Laboratorium, gdzie zostaje poddany szeregowi niezbędnych do sprawdzenia jego funkcjonalności ekspertyz. Wykonanie testów potwierdzone jest wydaniem Certyfikatu Jakości z oficjalną pieczęcią Laboratorium. Nasi Klienci otrzymują informacje dotyczące przeprowadzonych testów, zastosowanych odczynników i uzyskanych w toku badania wartości.

Pamiętaj, że każdy alkomat wymaga przeprowadzania okresowych kalibracji! Tylko u Nas sprawdzą Państwo swoje urządzenia i zyskają kolejne miesiące bezawaryjnej pracy!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl