Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
O nas

O Firmie

 

JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWNIKA ZAWSZE NA PIERWSZYM MIEJSCU

     Polskie Centrum Wzorcowania jest nowoczesnym przedsiębiorstwem funkcjonującym na polskim rynku profesjonalnych alkomatów. Nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży analizatorów wydechu. Każdy produkt znajdujący się w Naszej ofercie posiada certyfikat jakości wydany przez Główny Urząd Miar. Ponadto firma dysponuje własnym laboratorium, które przeprowadza niezależne testy każdej pozycji, wprowadzanej do oferty sklepów.

NASZĄ MOCĄ JEST KALIBRACJA

     Jako nieliczni na rynku kalibrujemy każde urządzenie w dniu wysyłki, dołączając certyfikat z datą kalibracji. Właściwe i profesjonalne skalibrowanie urządzenia gwarantuje jego niezawodność od pierwszych chwil użytkowania. 

     Polskie Centrum Wzorcowania jest oficjalnym członkiem Klubu Polskich Laboratoriów Badawczych POLLAB, które zrzesza ponad 500 posiadaczy laboratoriów badawczych, jednostek certyfikujących oraz wzorcujących. Nadrzędnym celem tej organizacji jest współpraca oraz wymiana doświadczeń dotyczących prawnych wymagań dotyczących akredytacji oraz rozpowszechnianie koncepcji zarządzania przez jakość.

PONAD 10 LAT GROMADZENIA DOŚWIADCZEŃ!

     Większość realizowanych przez nas projektów dotyczy współpracy z przedsiębiorcami z całej Polski. Nie ograniczamy się do pracy wyłącznie na terenie dolnego śląska. Dzięki doskonałemu przystosowaniu do pracy zdalnej oraz narzędziom wspomagającym komunikację mamy wszelkie możliwości pozwalające na wykonanie zlecenia nawet dla najbardziej wymagających kontrahentów oddalonych o setki kilometrów.

JAK DZIAŁAMY?

     Szybko i profesjonalnie. Oprócz oferowania wysokiej klasy, sprawdzonego laboratoryjnie sprzętu dzielimy się z Naszymi klientami eksperckim doradztwem na każdym etapie zakupu oraz udzielamy wsparcia po zakupowego.

CO WYRÓŻNIA NAS NA TLE INNYCH?

Wykwalifikowani specjaliści i doradcy z 10 letnim doświadczeniem eksperckim

✅ Profesjonalny asortyment pochodzący od sprawdzonych, międzynarodowych producentów

✅ Kalibracja urządzeń zgodna z aktualnymi wymogami Głównego Urzędu Miar

✅ Pełna, podwójna weryfikacja każdego urządzenia

✅ Profesjonalne wsparcie zakupowe i po zakupowe

 

NASZA OFERTA

     W naszym asortymencie znajdziecie wysokiej jakości alkomaty służące do pomiaru stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu, profesjonalne wyposażenie laboratoriów oraz specjalistyczny sprzęt pomiarowy. Współpracują z nami zarówno klienci biznesowi jak i indywidualni. Dzięki wysokiej klasy urządzeniom, profesjonalnemu doradztwu oraz wsparciu pozakupowym jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających konsumentów.

 

Wszystkie międzynarodowe marki w jednym miejscu

 

Skontaktuj się z Nami!

  • Klienci biznesowi 32 797 00 71
  • Sprzęt do użytku prywatnego 32 797 00 59 , 519 388 221 
  • Serwis i doradztwo 32 797 00 78
  • Fax 22 300 53 32 
  • Biuro 519 388 221 www.alkomaty-slask.pl

 

 

 

      

 

 

  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl