Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Współpraca

Współpraca

 

     Istotnym elementem strategii rozwoju Polskiego Centrum Wzorcowania jest aktywna współpraca z Naszymi partnerami. Dla Nas najważniejszy jest człowiek, dlatego w kontaktach międzyludzkich kierujemy się wzajemnym szacunkiem, zaufaniem oraz doceniamy możliwość wymiany cennych doświadczeń. Każdy partner jest dla Nas tak samo ważny, zarówno w relacjach B2B, jak i B2C.

 

Misja i wizja firmy

 

     Dokładamy wszelkich starań by realizować misję i wizję firmy, która opiera się na wykorzystaniu wiedzy naukowej w dążeniu do objęcia pozycji lidera w branży analizatorów wydechu. Szanujemy Nasza konkurencję oraz otoczenie organizacyjne, nieustannie pogłębiając zakres wiedzy Naszych ekspertów. Wierzymy, że Nasze doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje pracowników zatrudnionych na każdym szczeblu w Polskim Centrum Wzorcowania, mogą wpływać na szereg korzystnych zmian zachodzących na rynku urządzeń pomiarowych. Mamy pełna świadomość rozwoju technologicznego, z którego potencjału korzystamy każdego dnia. Łączymy naukę, technologię oraz doświadczenie, dla maksymalizacji korzyści płynących dla partnerów współpracujących z Naszą organizacją.

 

Społeczna odpowiedzialność biznesu

     Naszym zdaniem najcenniejszym zasobem każdego przedsiębiorstwa jest człowiek. Zasoby ludzkie Polskiego Centrum Wzorcowania każdego dnia biorą na siebie odpowiedzialność za bezpieczeństwo wprowadzanych na rynek produktów ich jakość, ale także ochronę środowiska.

 

♻️ DBAMY O WŁAŚCIWY OBIEG MSTERIAŁÓW W SŁUŻBIE OCHRONY ŚRODOWISKA ♻️

 

     Przykładamy ogromną wagę do planowania, organizowania oraz monitorowania wszelkich procesów jakie zachodzą w Naszej firmie, w celu jak najlepszego zarządzania jakością oraz minimalizacją wpływu na środowisko. Nie tylko wewnątrz, ale i na zewnątrz Naszej organizacji.

     Wykorzystujemy pełną automatyzację oraz dbamy o optymalizację procesów we wszystkich działach tak, by oszczędzać energię, materiały oraz niwelować zbędne koszty, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości oferowanych przez Nas produktów i usług.

 

     Jesteśmy otwarci na nawiązywanie współpracy. Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem adresu mailowego: 📩 wspolpraca@alkomaty-slask.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl